Çığlık 5 Filmi 2021’de Çıkabilir

Çığlık 5 Filmi 2021

Çığlık 5 filmi 2021’de geliyor. David Arquette’in geri dönmesiyle resmi olarak teyit edilmesinden sonra film için çıkış tarihinin belirlendi.

İlk filmin yayınlanmasından bu yana (1996) tam tamına 24 yıl geçti. O zamandan beri korku filmi yapımlarında birçok şey değişti. Ancak, serinin hâlâ çok sayıda kendine has hayranı bulunuyor.

çığlık 5

Çığlık 5 Filmi 2021’de Gelecek, Hakkında Detaylar

Serinin devam filmi asla orijinal film kadar başarılı olamasa da, film serisine en büyük darbe 2015 yılında filmin orijinal yönetmeni Wes Craven’in vefat ettiği zaman gerçekleşti. Bu okuduğunuz haber itibariyle, beşinci bir filmin daha geleceği artık kesinleşmiş durumda. Ready Or Not filminin yapımcıları Tyler Gillett ve Matt Bettinelli-Olpin, filmin yönetmenlik koltuğunda oturacak isimler oldu. Şuan da konuşulacak pek fazla detay bulunmuyor. Ancak, geçmişe dönük bilgiler Gillett ve Bettinelli-Olpin’in Craven’ın serisini onurlandıran bir iş yapmak istedikleri biliniyor.

İzleyiciler Çığlık 5’in şimdilik nasıl olacağını bilmese de, filmin 2021’de piyasaya sürüleceğini söyleyen çok güçlü kaynaklar var. Bu, filmin beyaz perdeye ne zaman geleceği hakkında ilk ipuçlarından birisi. Ancak kesin bir çıkış tarihi henüz açıklanmış değil. Piyasaya sürülme tarihi haberlerinin ötesinde, filmin çekimlerine bu yaz Amerika’da Washington’a bağlı North Carolina’da başlayacağı söyleniyor. Ayrıca, önümüzdeki haftalarda filmle ilgili daha detaylı açıklamaların geleceği de söylentiler arasında.

Çığlık 5 Filmi 2021

Çığlık 5 Filmi 2021’de Geliyor, Filmin Kadrosu

Filmin yıldızlarından Neve Campbell’in de filmin kadrosunda olacağı söyleniyor. Ancak şimdiye kadar, yeni devam filmine geri dönüşlerini onaylayan tek orijinal film oyuncusu, David Arquette veya bilinen ismiyle Deputy Dewey oldu. Campbell, Gillett ve Bettinelli-Olpin’in daha önceki çalışmalarına olumlu tepki gösterip, geçmiş çalışmaları için ikili yönetmeni tebrik etmişti. Bu da Campbell’in filme geri dönebilme olasılığını arttırıyor. Kimin geri döndüğünden bağımsız olarak, eğer ki filmin çıkış tarihi 2021 olarak düşünüldüyse, filmde oynayacak aktörlerin yakın bir zamanda seçilip açıklanması çok olası.

Çığlık 5 filmi için harekete geçildiğini öğrenmek harika bir haber olsa da, Gillett ve Bettinelli-Olpin’in bir kez daha önemli hale getirebilecekleri bu korku serisiyle ne yapacaklarını tahmin etmek oldukça zor. İlk Çığlık filmi, korku severler için; korku, gizem ve mizahla dolu harika bir deneyim sunmuştu. Ancak o zamandan beri Çığlık filmleri bu nitelikleri tam olarak sağlayamadı. İleride yeni detaylar geldiğinde yeni haberimizde bunları size aktaracağız. Bu yüzden otag.com.tr’yi takipte kalmayı unutmayın.

Çığlık 5 Filmi 2021

Çığlık 5 Filmi 2021’de Çıkıyor başlıklı haberimizin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!