Cursed 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

cursed 2.sezon

Cursed 2.Sezon geliyor mu? Netflix yıllardır Game Of Thrones gibi bir proje yaparak fantezi dünyasında adını duyurma çabası içerisinde. Bu bağlamda The Witcher ve Warrior Nun’u izleyicilere sundu. Son olarak bu gruba Crused dahil oldu ve yayınlandığı ilk günden itibaren listelerin yükselen yıldızı unvanını kaybetmedi.

Frank Miller ve Tom Wheeler’ın aynı isimli resimli romanından uyarlanan Cursed, tanıdık Arthur efsanesini farklı bir açıdan ele alıyor. Bu versiyonda, geleceğin Kralı yardımcı bir karakter iken, gelecekteki Nimue Gölü Leydi merkez sahneye çıkıyor. Kısmen başlangıç ​​hikayesi, klasik masalların kısmen yeniden icat edilmesi ve postmodernizimin yardımıyla büyücülük destanının ilk on bölümü, fantezi severlerden büyük ilgi duyarak Cursed 2.sezon beklentilerine yol açıyor.cursed

Cursed Ne Anlatıyor?

Fantastik bir ortaçağ havasına sahip bir reşit olma hikayesi olan Cursed, standart Arthur mitolojisinde bulunan destekleyici karakterlerin ve hikaye ritimlerinin birçoğunu içeriyor, ancak anlatıya taze ve benzersiz bir bakış açısıyla yaklaşarak tekrara düşmekten kaçınıyor. Nimue, Kral Uther’in ve Kızıl Paladinlerinin zalimce yönetimi altında yaşayan çeşitli ırklar arasında bir umut sembolü haline gelirken, Merlin, Vikinglerin çok daha genç ve eksantrik formunda yeniden hayal edildi. Daha anlaşılır ve spoilersiz anlayabilmek için ilk sezonun fragmanına bakabilirsiniz.

Görebildiğiniz gibi başrol oldukça tanıdık! Ölmek İçin 13 Sebep’te Hannah Baker rolünü oynayan Katherine Langford yine orijinal bir Netflix dizisiyle bizlerle buluştu. Cursed, Katherine gibi oldukça başarılı ve yetenekli çok sayıda oyuncu içeriyor.

Cursed 2.Sezon Var Mı?

Cursed, yayınlandığı hafta sonu Netflix’teki en popüler başlık oldu, bu da dizinin geleceği için iyiye işaret ediyor, özellikle de hayranlar ilk sezonun bir oturuşta bittiği için öfkelendiklerinden Netflix bu orijinalinin de mutlaka 2.sezonunu çekmeli.

Henüz resmi olarak onaylanmasa da, tüm işaretler Cursed 2.sezon’un çok da uzak olmayan bir tarihte çekimleye başlayacağını gösteriyor Ne de olsa Netflix’in yayın savaşları kızışmaya devam ederken şirket içi orijinal portföyünü genişletme konusunda çaresiz durumda ve Nimue’nin hikayesi kaçırılmaması gereken bir fırsat!

Cursed 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!