Cyberpunk 2077 PlayStation ve Xbox ile İleriye Uyumlu

cyberpunk 2077 playstation xbox ileriye uyum

Cyberpunk 2077 Playstation 5 ve Xbox Series X ile ileriye uyumlu olacak. Yani, oyunu eski nesilde satın alırsanız yeni nesilde de ücretsiz oynayabileceksiniz.

CD Projekt’in merakla beklenen oyunu için geri sayım devam ediyor. Ayrıca hem popüler yapımla, hem de yeni nesil konsollarla ilgili bilgiler de gelmeye devam ediyor. Eski nesil konsollarda satın alınan bir oyunun yeni nesil konsollarda da ücretsiz olarak oynanabilmesi, özellikle Microsoft’un öncülüğünde, artık mümkün. İlgili oyun da bu kervana katılan yapımlardan birisi oldu.

cyberpunk 2077 playstation xbox ileriye uyum

Cyberpunk 2077 Playstation 5 ve Xbox Series X ile İleriye Uyumlu Olacak

Cyberpunk 2077 Playstation 5 ve Xbox Series X ile ileriye uyumlu olacak. Yani, oyunu XOne ya da PS4 tarafında bir kere aldığınız zaman gelecek nesilde de kullanabileceksiniz. Konu hakkında CD Projekt, oyunlarının mutlaka yeni nesil sürümünün de çıkacağını ancak şimdiki odaklarının şu anki nesil olduğunu söyledi. Ayrıca, yeni nesille beraber oyunlarının elbette ki daha iyi gözükeceğinin altını çizdiler. Bu olay, oyuncular için gerçekten muazzam. Aynı oyuna iki defa para vermemek gerçekten artık çözülmesi gereken bir sorundu ve sonunda çözülmüş gibi duruyor.

cyberpunk 2077 playstation xbox ileriye uyum

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.