Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelendi, Tarih 19 Kasım

Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelendi 19 kasım

Cyberpunk 2077 tekrar ertelendi. Bu sefer yapımcı firma CD Projekt, tarih olarak 19 Kasım’ı işaret etti. Fanlar oyunu heyecanla beklemeye devam ediyorlar.

Popüler oyun The Witcher serisinin yapımcı şirketi CD Projekt, E3 2019’da oynanış demosu ile olay olan yeni RPG oyunu Cynerpunk 2077’yi Nisan ayında piyasaya çıkartmayı planlıyorlardı. Ancak CD Projekt oyunu çok eksik olması ve Nisan ayına yetişemeyeceği gerekçesiyle 17 Eylül’e sürülmüştü.

Oyun şirketi bugün Twitter üzerinden yayınladığı yazıda, hem içerik hem de oynanış açısından yapımın bittiğini belirtti. Ancak oyuncularından biraz daha zaman istediğini söyleyen şirket; dengeleme, hataları düzeltme ve cilalama için çıkış tarihini 19 Kasım’a ilerletme kararı verdiklerini açıkladılar.

CD Projekt’in Twitter üzerinden yayınladığı açıklama:

Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelendi, 19 Kasım’da Piyasada Olacak

E3 2019’da oynanış demosu ve Keanu Reeves’in oyundaki bir karakteri canlandırması birçok oyuncuyu heyecanlandırmıştı. Açık dünya ve rol yapma oyunu olduğundan dolayı, beklentisi yüksek olan bu oyunun ertelenmesi ilk başta normal karşılandı. Yeni ertelenmede sebep olaraksa tekrardan dengeleme ve yapılandırma çalışmaları gösterildi.

Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelendi 19 kasım

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.