Cyberpunk 2077’den Yeni Video Geldi

Bu yılın en çok beklenen Polonya merkezli CD Projekt Red‘in son bombası olan Cyberpunk 2077 piyasaya giriş için gün saydığı şu günlerde bir video daha yayımladı. Günler azaldıkça biz oyuncuların hypeları gittikçe artıyor. 19 Kasım’da piyasaya girecek oyuna gün azaldıkça beklentiler daha da artmaya başladı umarım beklediğimize değer bir oyun olur, CD Projekt Red’in zaten beklentileri karşılayacağını tahmin ediyorum.

Cyberpunk 2077'den Yeni Video

Büyük bir açık dünya ve çeşitli görevlerle birden çok seçimlerimizle oyunun senaryosunu belirlediğimiz oyunda daha önce E3’te yayınlanan fragmanla ünlü aktör Keanu Reeves‘in olduğunu görmüştük. Bugünkü video ile ”Seize the Day” yani ”Günü Yakala” adlı videosunda tekrar Keanu Reeves‘i gördük . Keanu Reeves dışında Lady Gaga’nın da oyunda yer alacağı söyleniyor .

Cyberpunk 2077'den Yeni Video

Üst üste gelen ertelemelerden sonra PC ve eski nesil konsollar yani Playstation 4 ve Xbox One için 19 Kasım’da gelecek olan oyun, Playstation 5 için ise 2021 de gelecek deniliyor.

Yayınlanan ”Seize The Day” videosunda 2077 yılından bahseden Keanu Reeves, bize 2077 yılının bize neler yaşatacağından az çok bahsediyor, 2077’de suçlu olmanın ne anlama geldiğini ve 2077’de bizi suçlu yapan tek şeyin yakalanmak olduğundan bahsediyor.

Cyberpunk 2077’den Yeni Video:

Ülkemiz kıstasında bakarsak bize değer veren nadide oyun firmalarından olan CD Projekt Red Cyberpunk 2077 ön siparişi için 250 Türk Lirası fiyat talep ediyor. Yani global fiyatı 60 Dolar olan bir oyuna ülkemizde 30 Dolar ödeyip sahip olabileceğiz. Son zamanlardaki oyun fiyatlarına bakarsak ve sunduğu Türkçe altyazı desteği ile insanın aklındaki tek soru bu oyun hak etmiyorsa hangi oyun hak edecek? Umarım ilerleyen yıllarda diğer firmalarında hem altyazı hem fiyatlandırma konusunda bizleri sevindirecek haberleri olur.

Cyberpunk 2077'den Yeni Video

Eğer bir sıkıntı çıkmaz ise 19 Kasım’da bu efsanevi oyun tüm platformlarda yayında. Daha fazla bu tarz  oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR