Cyberpunk 2077’nin Gece Şehri’nin Tam Haritası Sızdırıldı

Cyberpunk 2077’nin Gece Şehri’nin Tam Haritası Sızdırıldı Giriş

Bugün çok uzun zamandır beklenen Cyberpunk 2077‘nin fiziksel bir haritası ortaya çıktı.

Yeni bir şehirde gezinmek tam bir kabus olabilir. Fakat Night City’de kentsel yayılımın bu haritasıyla Cyberpunk 2077‘de yolunuzu bulmak çok kolay olacaktır.

Cyberpunk 2077‘nin kutulu kopyalarından birkaç fiziksel güzellik bu hafta sonu çevrimiçi olarak yollarını buldu. Resimler biraz beceriksiz görünüyor, ancak harita bize Night City’nin eksiksiz bir görüntüsüne ilk doğru bakışımızı veriyor. Sonunda oyunun çeşitli bölgelerini ve çevresindeki bölgeleri tek bir tam resimde bir araya getirildi ve bizlere sunuldu.

Cyberpunk 2077'nin Gece Şehri

Bir bakışta, Cyberpunk, Geralt’ın kıtayı kapsayan avlanma alanlarına kıyasla biraz sıkışık görünüyor. CD Projekt Red‘in Cyberpunk 2077‘nin The Witcher 3‘ten “biraz daha kısa” olacağı iddiaları göz önüne alındığında bu beklenen bir şey.


Cyberpunk’ın kentsel yayılımı, The Witcher 3‘ün fantastik barakaları tarafından asla sunulmayan bir dikeylikle Novigrad’dan daha yoğun olmalı. Neyse ki, şehir hayatının koşuşturmacasından uzaklaşmanız gerekirse, vahşi doğaya verilen şaşırtıcı derecede geniş bir alan da var.

Cyberpunk 2077’nin Gece Şehri’nin Tam Haritası Sızdırıldı Sonuç

Cyberpunk 207719 Kasım’da Steam ve GOG’da yayınlanacak. Uzun süredir çıkması beklenen bu oyun acaba bekleyenlerini mutlu edebilecek mi? Oyunu alacak mısınız? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri ve içerik için Otağ’ı Instagram ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.