Daha Şimdiden Solar Opposites 3.Sezon Onayı Aldı!

Solar Opposites 3.Sezon

Daha ilk sezonu yayınlanan yetişkin animasyon dizisi Solar Opposites 3.sezon onayı aldı. Sevilen yetişkin animasyon dizisi Rick and Morty‘nin yapımcısı Justin Roiland yapımı Solar Opposites daha ilk sezonu yayınlamasına rağmen 3.sezon onayı aldı.

Solar Opposites Konusu

Gezegenlerinin patlaması üzerine Amerikan banliyösünde kendilerine yaşayacak bir yer bulan 4 uzaylı dünyanın iyi mi yoksa kötü mü olduğu konusunda ikiye bölünmüş durumdalar. Korvo (Justin Roiland) ve Yumyulack (Sean Giambrone) sadece kirlilik, aşırı tüketim ve insanların zayıflıklarına dikkat ederken , Terry (Thomas Middleditch) ve Jesse (Mary Mack) ise abur cuburu, televizyonu ve eğlenceli olan her şeyi seviyorlar. Tek görevleri yaşayan bir süper bilgisayar olan ve bir gün kendi formuna geri dönecek olan Pupa’yı korumak ve gezegeni yaşanılabilir hale getirmek.

Solar Opposites 3.Sezon

Seslendirme kadrosunda Justin Roiland, Thomas Middleditch, Sean Giambrone ve Mary Mack’in yer aldığı dizide dört uzaylının yanlışlıkla dünyaya inip, burada sıkışıp kalmasının ardından yaşadıklarını talihsizliklerini anlatıyor.

Solar Opposites 2.Sezon

Solar Opposites 3.Sezon Ne Zaman?

Sadece Hulu’da 8 Mayıs tarihinde yayınlanan dizi için Hulu ilk iki sezon için anlaşma yapmıştı fakat Hulu şirketi 12 sezon içeren üçüncü sezonu da yapacaklarını duyurdu. Henüz üçüncü sezonun ne zaman yayınlanacağı belli değil.

Şimdiden Rick and Morty ile karşılaştırılan yapım Hulu’nun prömiyerinde en çok izlenen dizi unvanına kavuştu.

Ayrıca Solar Opposites 2.Sezon fragmanı yayınladı! 👇🏼

Tüm haberler gösteriyor ki yapımcı Justin Roiland önümüzdeki 2 yıl boyunca Rick and Morty 5.sezonu için ve Solar Opposites sezonları için dolu olacak.

Solar Opposites 3.sezon onayı aldı adlı haberimizin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!