Dark Üçüncü Sezon Ne Zaman? İşte Tarihi ve Fragmanı

dark üçüncü sezon ne zaman

Netflix platformu Salı günü, Dark üçüncü sezon tarihi ve fragmanını duyurdu. Hayranlar tarafından merak edilen Dark üçüncü sezon ne zaman sorusu bu fragman ile cevap buluyor. Bu tarih ve fragman, dizinin son sezonuna ait. Ayrıca dizinin Dark üçüncü sezon ne zaman mı? İşte o tarih: Dark, 27 Haziran’da başlayacak. Dizide, dört ayrı aileye ve üç kuşağı kapsayan bir zaman yolculuğu komplosuna odaklanılıyor. Dizinin fragmanında denilene göre; kıyamet günü geldiğinde o gün asla tesadüf değildir.

Dark’ın ortak yaratıcıları ve yapımcıları Jantje Friese ve Baran bo Odar geçen yıl, “İzleyicilerimizin sorduğu soruları yanıtlayacağız ve hikayeyi zaman içinde çözmenize yardım edeceğiz.” dedi. “Gerçekten çok düşkün olduğumuz karakterlerden uzaklaşmak bizim için zor olacak, ama başlangıç sondur ve son da başlangıçtır.”

Dark Üçüncü Sezon Ne Zaman?

dark üçüncü sezon ne zaman

Tarihi ve Fragmanı:

Hayranları tarafından merakla beklenen fragmanda Jonas, Martha ve Bartosz gibi temel karakterler yer alıyor ve karşılaştıkları zorluklara ve sorulara değiniyor. Ayrıca, kader ve özgür irade gibi kıvrımlı gösterinin bazı temel temaları üzerinde duruluyor.

Dark’ın son sezon fragmanında, aynı zamanda çok fazla ateşin de yer aldığı, “Son döngü başlar” sloganıyla sona eriyor. Daha sonrasında “Son döngü sona erer” olarak değişir.

Daha fazlası için Otağ‘ı, İnstagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!