Darkseid Filminin Detayları Belli Oldu!

Darkseid Filmi

Darkseid filminin detayları belli olmaya başladı. Darkseid’in Adalet Ligiyle olan ilişkisiyle ilgili videolar internette yayınlandı. DC evreninin kötü adamı, Joss Wheedon’un yeni çekimlerinden sonra tamamen kaldırıldı. Zack Zynder’ın orijinal hikayelerini bitirme şansı elde etmesiyle, hayranların HBO max projesinden neler bekleyebileceği ve Darkseid’in yeni rolüyle ilgili bilgiler ortaya çıktı.

Darkseid Filmi Ne Zaman Yayınlanacak?

Darkseid Filmi

Gelecek yıl yayınlanması beklenen Synder’ın Adalet Ligi versiyonunu yayınlama kararı geçen ayın sonlarında halka duyuruldu. Bir parti sonrasında Man of Steel’e konuşam yönetmen baş karakter olarak Henry Cavill’ı işaret etti.

Hayranların bir kısmı Warner Bros ve HBO max kararına heyecanlı olsalar da, geriye kalan kısım bundan pek memnun değil. Bu kararın kötü bir emsal teşkil edip etmediğini tartışan hayranlar, stüdyoların ne olursa olsun kamunun sesini duyurması gerektiğini düşünüyorlar.

Darkseid Konusu İle İlgili Bazı Teoriler

Unity_514 adlı bir twitter kullanıcısı senaryonun küçük bir kısmını çevirip paylaştı. Bu paylaşım hayranlara filmde Darkseid’ın rolünün neler olacağı hakkında bilgi verdi.

Senaryo çevirisi gösteriyor ki Zeus oğlundan Ares’in arkasından gitmesini istiyor. Sonunda kötü adam hayatta kalıyor ama onu ve güçlerini geri çekilmeye zorlayarak, üç ana kutuyu bırakması istenir. Adalet Ligi’nin tiyatro versiyonunda ise Steppenwolf istilaya liderlik ediyor.

Synder uzun süredir hayranları heyecanlandırıyor. Diana’nın sözü edilen resmi bulmasının ardından, kötü adama dair ilk bakış internette yayınlandı. 2017’deki versiyonuna göre daha çok dikkat çeken film, HBO’un pazarlama taktikleriyle yükselmeye devam ediyor. Belki de önümüzdeki ay gerçekleşecek olan Justice Con’a katılacak olan Porter ve Snyder Darkseid hakkında daha fazla bilgi verebilir.

Darkseid Filminin Detayları Belli Oldu! adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twittersayfalarını takipte kalın!