David Koepp’lu You Should Have Left Fragmanı Çıktı!

You Should Have Left Fragmanı

You Should Have Left fragmanı bugün yayınlandı. David Koepp, Hollywood tarihinin en başarılı senaryo yazarlarından birisi, düşük bütçeli gerilim filmi “You Should Have Left” filmiyle geri dönüyor. Blumhouse Production ile birlikte yapılan filmi haftaya internetten izleyebilirsiniz. Koronavirüs sebebiyle sinemalarda yayınlanmayacak.

You Should Have Left Fragmanı

You Should Have Left Filminin Konusu ve Oyuncuları

Orta yaşlı bir adam olan Theo Conroy, ile genç aktris karısı Susanna evliliğinde sorunlar yaşamaktadır. İlişkilerini onarmak isteyen Theo ve Susanna, altı yaşındaki kızları Ella ile birlikte Galler kırsalına tatile gitmeye karar verir. Tatilin ilk günleri çift için oldukça verimli geçer. Ancak çok geçmeden kendilerini büyük bir kabusun içinde bulurlar.

Alman yazar Daniel Kehlmann’ın romanından uyarlanan You Should Have Left’in oyuncu kadrosunda Amanda Seyfried, Kevin Bacon ve çiftin küçük kızları rolüyle Avery Tiiu Essex bulunuyor.

You Should Have Left Fragmanı:

You Should Have Left Fragmanı Çıktı! adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!