DC Çizgi Romanlarında Supergirl Lobo’yu Öldürdü

Kara Zor-El Superman’in bile imkansız olduğunu düşündüğü bir şeyi gerçekleştirdi. Tek yumrukla Supergirl Lobo’yu öldürdü.

Supergirl DC evreninin en güçlü karakterlerinden biri. Superman’in kuzeni olması nedeniyle gayet normal bir durum. Çelik Adam’ın sahip olduğu tüm özelliklere sahip olan karakter, DC evreninin en güçlü düşmanlarıyla baş başa gidiyor.

DC’de Supergirl Lobo’yu Öldürdü

Karakterin 26. sayısında Superman’in öldürmesini bile imkansız buldukları en dayanıklı karakterlerden biri olan karakteri öldürdü. Hikaye öldürülmesi imkansız yaratığın suikast görevlerinden birinde başlıyor. Öldürülmesi imkansız karakter taklitcisinin yeri hakkında yanlış bilgi veren çalışanlarını tehdit ediyor. Çalışanları Lobo’yu sakinleştirmek için ona yeni bir görev olarak dünyadan birini yakalamasını istiyor. Ardından sahne dünyanın derin bir yerinde konuşlandırılmış bir laboratuvara geçiyor. Karakterimiz laboratuvara kriptonit zehirlenmesi testi için geliyor ve aylar sonra tamamen kriptonitsiz olduğunu öğreniyor.

Supergirl Lobo'yu Öldür

Tek Yumrukla

Daha sonra öldürülmesi imkansız olan karakteri görüyoruz ve yeni suikast görevinin karakterin testlerini yapan Shay Veritas üzerine olduğunu görüyoruz. Kısa bir süre sonra Veritas’a Lobo’nun peşinde olduğu uyarısı geliyor. Veritas Supergirl’e Veritas’ın nesli tükenmiş ve çok tehlikeli olduğu için Czarnian olarak adlandırdığı Lobo’nun yolda olduğunu söylüyor. Karakter daha sonra yüzeye çıkıp ona durmasını söylüyor. Ardından kararını değiştirmeye çalışıyor. Ancak işe yaramıyor ve iki arasında bir dövüş geçiyor. Karakterimiz, öldürülmesi imkansız olan yaratığın yüzüne güçlü bir yumruk atıyor ve ölüyor.

Öldürülmesinin imkansız olduğu iddia edilen karakter, dövüşte ölmüş olsa da ölü kalmıyor, gelecek sayıda geri dönüyor. İlgili karakteri öldürmek kolay değil ancak karakterimiz geçici olsa da öldürmüş oldu. Bu olayın önemli olmasının nedeni öldürülmesi imkansız karakterin bir kan damlasından yeniden rejenere olabilmesine rağmen karakterimizin onu öldürmeyi başarabilmesi. Bu dövüş sayesinde Supergirl’ün ne kadar güçlü olduğunu görüyoruz.

Supergirl Lobo'yu Öldür

Supergirl Lobo’yu Öldürdü haberini sizlere sunduk. Daha fazlası için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR