DC FanDome Etkinliği İçin Warner Bros Tarihi Verdi

dc fandome etkinliği warner bros

Ünlü çizgi roman toplantısı San Diego Comic-Con’un iptali üzerine Warner Bros, DC FanDome etkinliğini işaret etti. Organizasyonda birçok şey tanıtılacak.

Malumunuz ki korona virüsünden dolayı dünya üzerinde bulunan hemen hemen bütün büyük çaplı organizasyonlar iptal edilmiş durumda. Bu vaziyet, bazı yapımcı firmaları takvim kaydırma yoluna iterken bazılarını da kendi lansmanlarını düzenleme yoluna itti. Görünüşe bakılırsa haberimize konu olan firma da, kendi organizasyonunu düzenleyen markalardan birisi olacak.

dc fandome etkinliği warner bros

Warner Bros: DC FanDome Etkinliği 22 Ağustos’ta

Warner Bros, DC FanDome etkinliğinin 22 Ağustos’ta gerçekleşeceğini duyurdu. İlgili lansmanda The Batman, Zack Snyder’s Justice League, The Suicide Squad, Wonder Woman, Batwoman, Black Adam, Stargirl, Supergirl ve yeni Batman oyunundan bahsedileceği söyleniyor; ayrıca iddialara göre sürpriz duyurular da gerçekleşebilirmiş. Online gerçekleşecek olan organizasyon 24 saat boyunca internet üzerinden izlenebilir olacak, organizasyon başlar başlamaz gelen haberleri sizlere aktarmaya gayret edeceğiz.

dc fandome etkinliği warner bros

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!