Deadpool 3 Çıkış Tarihi Uzayacak Gibi Duruyor

deadpool 3 çıkış tarihi

Görünen o ki Deadpool 3 çıkış tarihi oldukça uzayacak. Karakterin çizgi roman yaratıcısı Rob Liefeld’e göre Marvel’in önümüzdeki 5 yıllık planlarında Deadpool 3 yokmuş. Yapılan bir röportajda Marvel’in önümüzdeki 5 yıllık planlarını gördüğünü söyleyen Rob Liefeld, bu planlar arasında Deadpool 3’ün kesinlikle bulunmadığını dile getirdi. Konu hakkında açıklama yapan Rob Liefeld ek olarak şunları da söyledi:
“Marvel planlarına filmi ekleyene kadar söylentileri ciddiye almamak lazım. Bunu söyleyeceğim için hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz, ancak Deadpool 3’ü 5 yıllık planları içerisinde göremedim. Filmin de bu süreden erken geleceğini zannetmiyorum.”

deadpool 3 çıkış tarihi

Marvel, Deadpool 3 Çıkış Tarihini Ne Zaman Belirleyecek?

Bildiğiniz gibi Disney’in FOX’u satın alması üzerine X-Men ve Deadpool’un hakları Marvel Stüdyoları’na geçmişti. Marvel, Deadpool 3 çıkış tarihini hala açıklamadı. Bize göre bunun nedeniyse, Marvel Stüdyoları’nın genellikle planlarını 5 senelik fazlar üzerinden tasarlıyor olması. Yani eğer Disney’in FOX satın alımı gerçekleşmeden önce planlarını tasarladılarsa kesinlikle bozmayacaklardır. Ayrıca Marvel Stüdyoları’nın başı Kevin Feige’de önümüzdeki yıllarda bir X-Men filmi göremeyeceğimizi, bunun planlarında olmadığını da söylemişti; bu bağlamda Deadpool’u da X-Men içerisinde değerlendirebiliriz.

Açıkça söylemek gerekirse biz bu konu hakkında çok endişelenmiyoruz. Deadpool çok güçlü bir marka ve er ya da geç Marvel Sinematik Evreni’ne katılacaktır. Bu konudaki asıl soru Deadpool’un sıfırlanıp sıfırlanmayacağı olacak. Bize göre Marvel’ın Deadpool’unu Ryan Reynolds canlandırmayabilir; çünkü Marvel, evrenine kattığı karakterleri genellikle sıfırlamayı tercih ediyor. Hoş, bakalım Deadpool ileride nasıl ve hangi şekilde karşımıza çıkacak.

Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, Otağ‘ı takipte kalın!