Deadpool 3. Film Çok Olası Gözükmüyor

Deadpool karakterine hayat veren yazar Rob Liefeld, üçüncü bir hikayenin olmama ihtimalini ön plana çıkardı. Bu nedenle ne yazık ki Deadpool 3. film gelmeyebilir.

FOX’un 2018 yılında Deadpool 2’yi vizyona sürmesinden bu yana hikaye havada duruyor ve 3. filmin nasıl olacağı tahmin edilirken, şuan filmin geleceği tehlikeye düşmüş durumda.

Deadpool 3. Film

Cable Devam Edebilir

Yazar Rob Liefeld, “yeni bir hikaye olmayabilir” dedi. Bununla birlikte Cable karakterinin hikayeye ayrı bir yoldan kendisine ait bir diziyle devam edebileceğini ekledi.

Deadpool 3. Film

Karakter ve hikayeler Marvel bünyesinde yer alsa bile, Marvel’in yıllar önce haklarını FOX’a sattığı X-Men kahramanlarının filmlerini bugüne kadar FOX çekmişti.

Zaten hali hazırda Disney’e ait olan Marvel, Disney’in Fox’u satın almasıyla birlikte X-Men kahramanlarına yeniden kavuşmuş oldu. Bu işlemin ardından Disney, Deadpool karakterini canlandıran Ryan Reynolds hariç X-Men evreninde yer alan tüm oyuncuların görevine son vermiş ve bugüne kadar yapılmış tüm X-Men filmlerinin, bundan sonra yapılacak olan filmlerle bir bağlantısı olmayacağını açıklamıştı. Deadpool 3 beklentisi bu noktada biraz sekteye uğrasa bile çoğu kişi üçüncü filmden emindi. Umudumuz bu kadar sevilen bir karakterin hikayesinin yarım kalmaması yönünde.

Deadpool 3. Film

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR