Deadpool Yönetmeni Yeni Filme Hazırlanıyor

Deadpool Yönetmeni Yeni Film

Deadpool yönetmeni yeni filme hazırlanıyor bilgisi medyaya yansıdı. Başarılı yönetmen David Leitch, Helm Bullet Train isimli filmini çekmeye hazırlanıyor. Deadpool 2 ve Atomic Blonde’un direktörü David Leitch, Sony Pictures için yaklaşmakta olan aksiyon-gerilim filmi olan Bullet Train’in yönetmenliğini yapacak.

Deadpool Yönetmeni Yeni Filmi: Hellm Bullet Train

Deadpool 2 ve Atomic Blonde yönetmeni David Leitch, Sony Pictures için yaklaşan aksiyon gerilim filmi olan Bullet Train için yönetmen koltuğunda oturuyor. Leitch, Ryan Reynolds, Zazie Beetz ve Josh Brolin’in oynadığı Deadpool 2’ye katıldı ve Tim Miller, Reynolds’un yaratıcı katılımı nedeniyle devam filmi için geri dönmemeyi seçti.

Deadpool Yönetmeni Yeni Film
Deadpool 2

David Leitch Yeni Filmi

Deadpool 2’den sonra Leitch, Fast & Furious spin-off, Hobbs & Shaw’u yönetti. Ayrıca üç John Wick filminde yapımcı rolünü üstlenen Leitch, dublörlerle yoğun bir şekilde çalıştı. Yönetmenliğin yanı sıra Leitch, Zak Olkewicz tarafından yazılmış bir senaryoyu yönetecek ve üretecek. Sony Pictures, Venom’un yazarları tarafından kaleme alınacak popüler manga serisi One Punch Man’ın film uyarlaması olacağını önceden duyurdu.

Leitch ve Chad Stahelski, yakında çekime devam edecek olan yönetmen Lana Wachowski ile The Matrix 4 için dublör eğitimi çalışmalarına geri dönecek. Bununla birlikte, bu filmdeki çalışmasından sonra ve muhtemelen Hollywood tekrar çalışmaya başladıktan sonra, Leitch Helm Bullet Train’i çekecek.

Deadpool Yönetmeni Yeni Filme Hazırlanıyor adlı haberin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.