Deathloop Playstation 5’te 4K 60FPS Çalışacak

deathloop playstation 5 4k 60fps arkane

Arkane Stüdyoları’nın geliştiridiği oyun Deathloop Playstation 5’te 4K 60FPS çalışacak. Bu konuda firmadan resmi onay geldi, yapım konsolun ilklerinden olacak.

Sony’nin popüler cihazıyla ilgili yeni bilgiler gelmeye hız kesmeden devam ediyor. Bir önceki nesilin çıkışında ciddi performans sorunları yaşayan konsol kullanıcılarının kötü kabusları hala devam etmekte. Kullanıcılarda yeni nesilin -tıpkı önceki nesil gibi- beklenen performans değerlerini veremeyeceği korkusu mevcut, ancak gelen haberler bu sefer işlerin olumlu seyrettiğini gösteriyor.

deathloop playstation 5 4k 60fps arkane

Arkane’in Yeni Oyunu Deathloop Playstation 5’te 4K 60FPS

Bethesda Stüdyoları’nın dağıtımcılığını yapacağı ve Arkane Stüdyoları’nın geliştirdiği yeni oyunun performans değerleri resmi olarak duyuruldu. Gelen bilgilere göre ilgili yapım, Playstation 5’te 4K 60FPS’de çalışacak. Bu değerler, cihaz kullanıcılarının tam olarak istedikleri değerler olarak göze çarpıyor. Yapımla ilgili hala net bilgiler elimizde yok, yani bu performans değerlerini görebilmesi için oyun grafiksel manada ciddi düşüş yaşadı mı bilmiyoruz. Ancak bildiğimiz tek şey, konsol üreticilerinin önceki nesilin başlangıcındaki performans sorunlarını yaşamak istememesi.

deathloop playstation 5 4k 60fps arkane

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.