Destiny 2 Canlı Etkinliği

Season of the Worthy, ilk Destiny 2 Canlı Etkinliği ile resmi olarak sona erdi. Gardiyanlar, Warmind Rasputin’in uzay gemisini havaya uçurmasını izlemek için kuleyi kalabalıklaştırdı. İşte tam etkinliğin kısaltılmış bir sürümü.

destiny 2 canlı etkinliği

Destiny 2 Canlı Etkinliği

6 Haziran Cumartesi günü Bungie’nin oyunun ilk canlı etkinliğini başlattığı güne kadar sürdü. Sezon boyunca oyuncular, Warmind olarak bilinen genişleyen bir savunma bilgisayarı olan Rasputin’in yeteneklerini yükseltmek için çalışıyorlar, böylece silahlarını Yeryüzü’ne çarpmadan önce dev bir uzay gemisini vurmak için kullanabiliyorlardı. Rasputin güçlendiğinde, sonunda uzay gemisine karşı silahlarını kullandı ve gemiyi bir kez ve herkes için yok etti.

Eğer kaçırdıysanız, oyuncuların Rasputin’in gemiyi indirmesini izlemek için kulede yürüdüğü canlı etkinlik sırasında neler olduğunu görmek için yukarıdaki videoyu izleyin – bir an önce değil. uzay gemisi, güneşin yörüngesinden Dünya’nın dört bir yanına, bu sezonun başlangıcında fırlatıldı ve burada insanlığın Destiny 2’deki son güvenlik kalesi olan Son Şehir’e çarpma tehdidi vardı. Sezon boyunca oyuncular etkinlikleri tamamladı Rasputin’in gemiyi yok etme yeteneğine sahip olmak için yeni uydular fırlatmasına ve eski savunma sistemlerini birbirine bağlamasına izin verdi.

Rasputin, muazzam uzay gemisini etkilemeye başlamadan önce 20 dakika boyunca gökyüzünde savrulan görülebilen Dünya’ya yaklaşırken uzay gemisi de füzeler fırlattı. Ancak, sadece yönetmelik uzun bir süre gemiye çarptıktan sonra – 20 dakika kadar – uzay gemisi nihayet imha edildi. Enkazın en büyüğü şehri geçip yakındaki dağlara inmeden önce, enkaz atmosferde, neredeyse Kule’ye çarparak düştü.

Destiny 2 için sırada ne olduğunu bilmiyoruz, ancak Bungie, 9 Haziran’daki bir sonraki içerik sezonunun lansmanı ile oyunun bir sonraki bölümünü özetleyeceğini söyledi.

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR