Dev FCA Grup İndirimlerle Beraber Gündeme Geldi

FCA grup indirimlerle beraber gündeme geldi. 31 Temmuz’a kadar Fiat, Alfa Romeo, Jeep ve Lancia modelleri için 10 bin Euro’ya kadar indirimler olacak.

Pandemi nedeni ile azalan otomobil satışlarını tekrar eski seviyelere çekmek isteyen firmalar, alım gücü düşen tüketicler için çeşitli teşvik paketleri hazırlıyor. Bu şirketler arasına ise yeni bir firma daha katıldı. FCA grup 31 Temmuz’a kadar sürecek olan fiyat azaltmasının geçerli olduğu markaları açıkladı. Şirket yapmış olduğu açıklamada, modellerin satış fiyatları üzerinden 10 bin Euro’ya varan varan fiyat düşürülmelerinin olduğunu söyledi. Zor günlerden geçen tüketiciler ise açıklanan indirimi şaşkınla karşıladı.

FCA Grup İndirim

FCA Grup İndiriminin Detayları

FCA grup, Fiat markası için hurda kullanmadan, sıfır araç alımında bir fonlama formülü ile Ocak 2021’de ilk ödeme ve 7 bin Euro’ya kadar bonus sunuyor. 500X’in şimdi 14.500 euro olan liste fiyatı, 11.900 Euro’dan satın alınabilicek. Lancia Ypsilon için 4 bin Euro’ya kadar fiyat düşüşü uygulanırken, Alfa Romeo Giulietta’nın teslime hazır hali için 10 bin euro gibi bir fiyat düşüşü uygulanacak. Şuan sadece İtalya’da geçerli olan fiyat düzenlemesinin farklı bölgelerde uygulanıp uygulanmayacağı belirsizliğini koruyor.

FCA Grup İndirim

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR