Devil May Cry 5 Vergil DLC’si Konsollara Geliyor

Capcom etkinliği sayesinde oyuncular, Devil May Cry 5 Vergil DLC‘sinin sadece Playstation 5 ve Xbox Series X/S için gelmeyeceğini öğrenmiş oldular. Yeniliklerin bir kısmı Playstation 4 ve Xbox One‘da oynanabilecek.

Geçen haftaki Tokyo Game Show‘da, oyunun yapımcısı Matt Walker ve yönetmeni Hideaki Itsuno Vergil DLC‘si hakkında eski nesillerde ki temel oyunun üzerine Premium DLC olarak sunulacağını duyurdular.

Devil May Cry 5 Vergil DLC

Devil May Cry 5 Vergil DLC’si bize neler sunuyor?

Son PS5 Showcase’de duyurulan Dante’nin haydut kardeşi, Devil May Cry 5: Special Edition’a gelecek olan yenilik ve eklemelerden sadece bir tanesi. Playstation 5’te oyuncular yeni eklenecek olan, ana senaryo ve yeni oyun modlarında isterlerse 120 FPS modunun keyfini çıkarabilecekler. Işın izleme özellikleri de ekleniyor, ancak bu özel grafik yükseltmeleri yeni Turbo ve Legendary Dark Knight modlarında mevcut olmayacak.

Special Edition’da göreceğiniz güncellemelerin çoğu, teknik sınırlamalar yüzünden Playstation 4 ve Xbox One’a gelmeyecek, ancak en azından temel oyuna sahipseniz yüksek motivasyonlu kılıç ustasını elde edebileceksiniz.

Devil May Cry 5: Special Edition, 10 Kasım’da Xbox Series X / S‘de ve 12 Kasım’da Playstation 5‘te dijital olarak piyasaya çıkıyor.

Daha fazla oyun haberleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.