Disney Plus 7 Günlük Deneme Süresini Kaldırdı

Disney Plus

Disney Plus akış hizmeti 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü sunmayı bıraktı.Şimdiye kadar, kullanıcılarına aylık 5,99 £ veya bir yıllık 59,99 £ ödeme seçeneği sunan Disney+ artık deneme süresi vermeyeceğini açıkladı.

Ünlü yayın hizmeti Mart ayında Birleşik Krallıkta başlamıştı.

Disney Plus Deneme Sürümünü Neden Kaldırdı?

Disney’den bir sözcü, CNET’e verdiği demeçte, ücretsiz deneme teklifinin bu hafta sona erdiğini açıkladı ve sözlerine şöyle devam etti;

“Hizmetimizin tek başına cazip bir eğlence sunduğuna inandığımız için cazip bir fiyat değeri ayarladık ve deneme süresini kaldırdık.”

Netflix ve Amazon Prime Video 30 Günlük Deneme Süresine Devam Ediyor

Disney Plus, Kasım ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldükten sonra Mart ayında İngiltere’de piyasaya sürüldü. Geçen ay, hizmet nihayet The Simpsons’ı orijinal kalitede kullanıma sunduktan sonra hayranlarını memnun etti.

Disney +, Marvel Evreni filmleri, Star Wars ve The Simpsons’un yanı sıra Fox ve National Geographic içeriklerini de bünyesinde barındırıyor.

SHIELD patronu Nick Fury’nin gözünden 50 yıllık bir macerayı izleyeceğimiz Fury Files, geçen ay Disney+’ta yayına başladı.

Disney Plus

Disney Plus 7 Günlük Deneme Süresini Kaldırdı adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!