Don’t Starve Geliştiricisi Klei Siyahiler İçin 1,000,000$ Bağışladı

Don’t Starve Geliştiricisi Klei NAACP (Siyahi İnsanların Gelişimi Ulusal Birliği) ve ACLU (Amerikan Sivil Özgürlükler Birliği) ‘ya 1 milyon dolar bağışta bulundu.

Don't Starve Geliştiricisi

Don’t Starve Geliştiricisi Klei Önemli Açıklamalarda Bulundu

Küresel topluluğun bir parçası olarak, her birimizin dünyayı daha güvenli, daha nazik ve daha eşit bir yer haline getirmek için üzerimize düşeni yapmamız gerektiğine inanıyoruz. Bir stüdyo olarak öğrenecek çok şeyimiz var ve katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. yerel ve küresel nedenlere düzenli olarak bağış yapıyoruz, genellikle onları duyurmuyoruz ve işi sessizce yapmayı tercih ediyoruz.

Klei

Bu örnekte, başkalarına onlarla birlikte olduğumuzu bildirmenin ve umarım diğerlerine ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için ilham vermenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Siyahilerin Hayatı Önemlidir ve biz Siyahi toplumla birlikteyiz. Sivil haklar, eşitlik ve ırksal adaletsizliğe karşı önemli adımlar atmak için Klei, ACLU ile NAACP yasal savunma fonu arasında 1 milyon dolar bağışlıyor.

Klei
Don't Starve Geliştiricisi

Daha önce de haberini yapmış olduğumuz şirketler arasına Klei‘ de eklenmiş durumda. Siz şirketlerin bu tutumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın !