Doom Eternal Game Pass’e Geliyor

Microsoft yetkilisinin Twitter hesabında yaptığı paylaşım ile Ekim ayında Xbox Game Pass’e geleceğini duyurdu. Detaylar için gelin “Doom Eternal Game Pass’e Geliyor” adlı yazımıza geçelim.

Microsoft’un popüler oyun servisi Game Pass büyük oyunları bünyesine katmaya devam ediyor. 1 Ekim tarihinde Xbox One kullanıcıları eğer Game Pass sahibiyse Doom Eternal’ı indirip oynayabilecekler.

Doom Eternal Game Pass’e Geliyor

Doom Eternal Game Pass’e Geliyor. Game Pass’e daha önce Xbox özel oyunu olan Doom (2016) oyunu da katılmıştı. Bu yıl başlarında kütüphaneden kaldırılmıştı. Diğer Doom oyunları da elbette ki Bethesda oyunları gibi zamanla sisteme dahil olacaktır.

The Ancient Gods – Part One, Doom Eternal için ilk büyük hikaye genişletmesidir ve bağımsız olarak sunulacaktır. Her iki genişleme de 30€ gibi bir ücretle Doom Eternal Year One Pass’e dahildir. Birinci bölüm 15€ karşılığında ya da bölgesel fiyatlandırma ile satın alınabilir.

Doom Eternal şu anda PC‘de 199 TL, konsollarda ise 470 TL’lik fiyat etiketine sahip. Böylesine yeni ve popüler bir AAA oyunun Game Pass’e katılıyor olması gerçekten de çok güzel bir hamle.

Daha fazla oyun haberleri ve oyun incelemeleri için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR