Dr Disrespect Banlanmasıyla İlgili Açıklama Hala Yok

Dr Disrespect banlanmasıyla alakalı hala açıklama yok. 1 hafta önce Twitch’ten yasaklanan, Twitch’in en popüler yayıncısınun durumu tam bir muamma.

Dr Disrespect Ban

Yayınlara enteresan bıyığı, 80 lerden kalma demode güneş gözlüğü, kendine has farklı saçı ve kırmızıya düşkünlüğüyle çıkan, yayıncı Twitch’den yediği yasaklamanın sebebini bilmediğini üstünden 1 hafta geçmesine rağmen Twitch’in sebebini bildirmediğini belirtti.

Dr Disrespect Ban Açıklaması

Yayıncının ne kadar süreyle veya neden yasaklandığı belirli değil. Yasaklamanın ardından 1 gün sonra, yayıncı Twitter’da yayınladığı paylaşıma göre Twitch ona herhangi bir neden söylemedi.

Dr Disrespect Ban

Twitch Ne Diyor?

Yasakla ilgili olarak Twitch net bir bilgi vermese de şunları söyledi:

Bir Twitch yayıncısının, topluluk kurallarımızı veya şartlarımızı ihlal ettiğini tespit ettiğimizde uygun işlemi yapıyoruz. Bu topluluktaki statüsü veya önemi ne olursa olsun geçerlidir.

Twitch

Espor muhabiri Rod Breslau’ya göre, yayıncının yasağı topluluk kurallarıyla ilgili değil ve kalıcı bir yasaklama. Twitch abonelerine para iadesi yapıyor ve ifadelerini kaldırıyor.

Breslau ayrıca yayıncının son yayınından, muhtemelen neler olacağını bildiği için konuşmaya zorlandığını gösteren bir video paylaştı.

Dr Disrespect Ban

Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın!

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR