Dragon’s Dogma Netflix’e Geliyor

2012’de çıkan ve bir kült olmayı başarabilmiş Dragon’s Dogma animeye uyarlanıyor. Netflix üzerinden yayınlanacak olan animeyi beklediğimizden daha yakın bir zamanda izleyebileceğiz. Yapımın detaylarına hep birlikte göz atalım.

Dragon's Dogma Netflix'e Geliyor

Netflix bir kült haline gelmiş yapımı anime formunda göreceğimizi bizlerle paylaştı. Açıklamalara göre 17 Eylül 2020’de yayına girecek anime oyunun konusunu basitçe ele alacak. Dizinin heyecan verici ve karanlık olduğu söyleniyor.

Dragon’s Dogma Netflix’e Geliyor -Netflix’ten yeni anime

2012’de PlayStation 3 ve Xbox 360’ta çıkan yapıma 1 sene sonra Dark Arisen ekletisi gelmişti. Yapım, ne kadar ünlü bir oyun olsa da Netflix’in animeye uyarladığı bilinen en ünlü oyun olmaktan çok uzak çünkü bu statüye Castlevania sahip. 2017’de yayınlanmaya başlanan anime çok sayıda hayranın sevgisini kazandı. 3. Sezonu bu senenin başında çıktı ve 4. sezonu çoktan onaylandı.

Netflix yakın zamanda oyundan uyarlanan başka bir anime çıkacağını duyurdu. Cyberpunk 2077’den esinlenen anime Cyberpunk: Edgerunners adını alacak. Dizi oyunla aynı mekanda, Night City’de geçecek ancak farklı karakterleri ele alacak. Oyunun bu sene çıkması planlanıyor ancak animenin 2022’den sonra çıkacağı söylendi.

Dragon’s Dogma Netflix’e Geliyor: Capcom

Capcom serinin hayranlarının 2. bir oyun için yoğun isteklerine kulak vermese de oyunun yaratıcısı hala umudu kesmedi. Direktör Hideaki Itsuno Devil May Cry 5 yerine Dragon’s Dogma 2’yi yapmayı aklından geçirdiğini söyledi.

Dragon's Dogma Netflix'e Geliyor

Anime, oyunun sıkı hayranların beklediği şey olmayabilir ancak Capcom’un ihtiyacı olan kanıtı sağlayabililir. Capcom’un serinin hala tutulup tutulmadığını kontrol etmesine yardımcı olabilecek Dragon’s Dogma, Castlevania gibi olursa izlemesi eğlenceli fantastik animelerden biri haline gelecek.

Dragon’s Dogma Netflix’e Geliyor adlı haberin sonunda geldik. Daha fazlası için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR