Dynasty Warriors 9 Empires 2021’de PS5, Xbox Series X, Switch ve Daha Fazlasına Geliyor

Dynasty Warriors 9 Empires 2021’de PS5, Xbox Series X, Switch ve Daha Fazlasına Geliyor Giriş

Koei Tecmo, Dynasty Warriors 9 Empires’ın 2021’de PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch, PS4 ve PC’ye geleceğini doğruladı. Tokyo Game Show 2020 Sunumu sırasında Koei Tecmo, Dynasty Warriors 9 Empires’ın gelecek yıl konsollara ve PC’ye geleceğini açıkladı. Oyun, serinin 20. yıldönümünü kutlamak için piyasaya sürülüyor ve bir Dynasty Warriors mobil oyununun yanında da piyasaya sürülecek.

Dynasty Warriors 9

Dynasty Warriors 9: Empire Tanıtım Videosu

Bu oyun için önceki oyunun açık dünya odağını terk ederek, kuşatma savaşlarına ve kale temelli çatışmalara odaklanacak. Koei Tecmo, ‘siyasi stratejinin’ savaşları kazanmanın ve kampanyada ilerlemenin anahtarı olacağını öne sürüyor: Etkili ve güçlü bir ulus inşa etmek istiyorsanız diğer savaş ağalarıyla ilişkiler kurmanız gerekecek.


Kuşatma silahları, görünüşe göre bu sefer savaş sürecinin ayrılmaz bir parçası ve Koei Tecmo, zirveye çıkmak istiyorsanız askerlerinize komutlar vermeniz, güç kullanmanız ve kuşatma silahlarını etkili bir şekilde konuşlandırmanız gerekeceğini belirtiyor. Oyunun ‘Düzenleme Özelliği’ ile de savaşta kullanabileceğiniz kendi avatarınızı oluşturabilecek ve düzenleyebileceksiniz.

Dynasty Warriors 9 Empires 2021’de PS5, Xbox Series X, Switch ve Daha Fazlasına Geliyor Sonuç

Oyun için uygun bir çıkış tarihi henüz yayıncı tarafından paylaşılmadı. Fakat 2021 için ışık yakıldı. Peki oyun çıkış yapınca almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri ve oyun incelemeleri için Otağ‘ı Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR