Earthlock 2 Duyuruldu

PlayStation 5 ve Xbox Series X için ilk açık dünya oyunu Earthlock 2 duyuruldu.

Snowcastle Games tarafından kült-klasik sıra tabanlı RPG orijinalinin açık dünya RPG devamı olan Earthlock 2 duyuruldu. Oyun, 2022’de PlayStation 5, Xbox Series X, PC, PS4 ve Xbox One platformlarında piyasaya sürülecek.

Orijinal Earthlock’a aşina değilseniz, Snowcastle CEO‘su ve kurucu ortağı Bendik Stang, “Earthlock 2 aynı dünyada gerçekleşir, ancak sıra tabanlı ilk Earthlock’a kıyasla tamamiyle farklı bir deneyim olacaktır. RPG Earthlock 2 gerçek zamanlı mücadele edecek ve çok fazla açıklama yapmadan hayranlar ve yeni gelenler, oyuncuya dünya üzerinde iz bırakmalarını sağlayacak anlamlı seçenekler sunan dinamik ve benzersiz bir deneyim bekleyebilirler.

“Daha önce Earthlock’u görmemiş olanlar için, oyun dönmeyi durduran Umbra gezegeninde gerçekleşiyor. İki bölge buluşuyor, her iki dünyanın da en iyisini alan başka bir alan.

Earthlock 2, seri için yeni olan Unreal Engine’i kullanacak. “Earthlock 1 için Unity kullanıyorduk ve ekip için bu motora yatırılan sekiz yılı geride bırakmak büyük bir karardı.” diye açıkladı Stang. Sözlerine şöyle devam etti: “Ekibin yeni motorla hız kazanması biraz zaman aldı., ancak takımdaki hiç kimse bu karardan pişman değil.” Ayrıca, “Earthlock 2, Earthlock 1’den daha iddialı bir projedir ve yeni nesil konsollardan mümkün olan en iyi şekilde yararlanmak istiyoruz.” dedi.

Daha fazla içeriğe ulaşmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR