Elite Dördüncü Sezon Onayı Aldı!

elite dördüncü sezon

Netflix’in İspanya yapımı orijinal dizilerinden olan lise draması macerasına bir sezon daha devam edecek. Elite dördüncü sezon onayı aldı. Netflix, üçüncü sezonun prömiyer yapmasından iki ay sonra Elite dördüncü sezonu için devam kararını açıkladı. Miguel Bernardeau ve Claudia Salas dahil olmak üzere oyuncu kadrosunun karantinadaki evlerinden ulaştırdıkları videolar aracılığıyla yeni sezon duyurusu yapıldı.

Hemen her dizide olduğu gibi, yenilenen diziler için Koronavirüs pandemisi nedeniyle gerçekleşen üretiminin kapanmasının belirsizliği göz önüne alındığında, Elite dördüncü sezona ne zaman ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Videoda, oyunculardan Miguel Bernardeau, “Size dördüncü sezonun senaryolarını aldığımızı ve çok iyi göründüğünü söylemek istedim” derken, bir diğer oyuncu Aron Piper ise “Hazır olsan iyi olur, çünkü çok sıkı olacak” sözlerini kullandı.

Netflix’in İspanya adına ikinci orijinal serisi olan Elite, lüks bir okula kabul edilen üç işçi sınıfı çocuğa odaklanırken, gösterişli ve varlıklı ailelere ait olan ülkenin en seçkin lisesi Las Encinas’ta yaşananları aktarıyor. Sınıf ve kültür farkı, olayı bambaşka yerlere götürüyor ve cinayetle sonuçlanan bir dizi çatışmaya sebebiyet veriyor.

Elite Dördüncü Sezon Kadrosu Yer Almayanlar

elite dördüncü sezon

Ester Exposito, Danna Paola, Álvaro Rico, Mina El Hammani ve Jorge Lopez dizinin 4. sezonunda yer almayacak.

Elite’in yürütücü yapımcılığını Zeta Audiovisual üstleniyor. Dizinin yaratıcıları Darío Madrona ve Carlos Montero, aynı zamanda snerayoya da imza atıyor. Dizinin ilk üç sezonu, Netflix’de mevcut.

Daha fazlası için Otağ‘ı, İnstagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!