Emilia Clarke Missandei Sahnesi Hakkında Konuştu

Emilia Clarke Missandei karakterini canlandıran Nathalie Emmanuel’i savundu. Emmanuel, dizi kadrosuna 3. sezonda katıldı. Clarke ile beraber sahne almaya başladıkça gerçek hayatta da yakın arkadaş oldular.

Game of Thrones yıldızı Nathalie Emmanuel, kendisinin cinsellik bulunduran bir sahnesi sırasında setten bir kişinin kendisiyle dalga geçmesi sırasında Emilia Clarke’ın kendisi savunduğunu söyledi.

Nathalie Emmanuel Sahnesi Hakkında Neler Söyledi?

Emilia Clarke Missandei Sahnesi

Ancak Clarke bu olaydan sonra Missandei karakterine hayat veren Emmanuel’i rahatlatmak zorunda kaldı. Vogue ile konuşan Emmanuel, “Emilia ve ben sürekli birbirimizi kolladık. Erkeklerin çoğunlukta olduğu bir setteyseniz, bu sizi sıkı bir şekilde bağlar.” ifadelerini kullandı.

Emilia Clarke Missandei Dayanışması Devam Ediyor

Emmanuel, “Örneğin ilk sezonumda giydiğim kıyafet oldukça açık bir kıyafetti. Sette bu olay yüzünden hakkımda konuşan birileri vardı. Ancak, Clarke her zaman arkamdaydı. Bu sayede her şeyin üstesinden geldim.” diyerek ekledi.

Emilia Clarke Missandei Sahnesi

İzleyicilerin Missandrei karakterinin televizyonda ırkla ilgili daha fazla tartışma başlatmasına neden olan tek karakter olduğunu söylemelerinin ardından Emmanuel, Missandrei’nin şok edici ölümüne karşı gelen tepkilerle ilgili de konuştu.

Kesinlikle ırk ve çeşitlilik hakkında daha çok düşünmeme neden oldu. Günün sonunda Game of Thrones seviyesinde bir dizi varsa, temsilcilerin, konuşmalara en başından itibaren ortak olması gerekiyor. Bu şekilde, diğer her bir rengi temsil edecek tek bir kişi yoktur.

Nathalie Emmanuel
Emilia Clarke Missandei Sahnesi

Emilia Clarke Missandei Sahnesi Hakkında Konuştu adlı haberin sonuna geldik. Ayrıca, Game of Thrones’un ilk yan dizisi House of the Dragon’un cast seçimleri başladı. O habere de buradan ulaşabilirsiniz. Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR