Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ooh La La! Emily in Paris ikinci bir gezi için geri dönecek mi? İşte Emily in Paris 2.Sezon hakkında bilmeniz gereken her şey.

Emily in Paris Genel Bilgi

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in hit komedi-dram dizisi Emily in Paris, ekim ayının başında platforma indi ve izleyicilerin Lily Collins’in oynadığı, şovun pazarlama yöneticisi başrolü aracılığıyla vekaleten seyahat etmelerine izin verdi.

Şov şu anda Türkiye’de Netflix’in En İyi 10 listesinde üst sıralarda yer alırken, birçok hayran ilk dizide çoktan yollarını açtı ve şimdi son bölümün komşusu / sevgilisi Gabriel (Lucas Bravo) Emily’den ayrılmasının ardından ikinci sezonu umuyor. ve Emily’nin arkadaşı / Gabriel’in kız arkadaşı Camille (Camille Razat) zor bir durumda.

Amerikalıyı ne zaman Fransa’da göreceğimize dair herhangi bir bilgi için çaresiz olanlar için, Paris’te Emily hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeyi ikinci sezonda incelemeniz için derledik.

Emily in Paris 2.Sezon Olacak mı?

Emily in Paris 2.Sezon-Lily Collins (Emily)

Netflix, Emily’nin Paris’te ikinci sezon için geri dönüp dönmeyeceğini henüz açıklamamış olsa da, komedi-dramın son haftalardaki popülaritesi dikkate alınarak yenilenmesi sürpriz olmayacak.

Darren Star tarafından yaratılan şov, Ekim başında Netflix’e geldi ve o zamandan beri Netflix’in En İyi 10 oyunlarında üst sıralarda yer aldı. 

Hayranlar için şükürler olsun ki, dizinin yıldızı Lily Collins, Harper’s Bazaar’a kesinlikle ikinci bir Paris gezisine çıkacak: “Küresel olarak her ülkeye ulaşma biçiminden çok gurur duyuyorum ve bu Netflix sayesinde, gerçekten zorlaması orada ve ona inanmak. Ve sonra hala dünyada bir numara olmak, akıllara durgunluk veriyor. “

Hepimiz inanılmaz derecede minnettarız. Ve oyuncular ve ekip, ikinci sezon için yeşil ışık yakmayı umuyoruz ”diye ekledi.

Darren Star ayrıca Paris’te Emily’nin ikinci sezonunu E’ye anlattı! Haber 19 Ekim’de: “Henüz sezon iki bilmem ama Emily bazı şaşırtıcı zor seçimler olduğunu düşünüyorum.”

“Hiçbir şey tam olarak [Emily] ‘ye göründüğü gibi değil ve bence hayat hakkındaki pek çok fikri sürekli olarak test ediliyor. Ve gelecek sezon da olacaklar. “

Bu yüzden parmaklarım çapraz, Emily yakın gelecekte başka bir Paris macerası için ekranlarımızda olacak.

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Paris’te Emily henüz ikinci sezon için yenilenmedi, ancak ne zaman yakında Emily’yi ekranlarımızda görme olasılığımız yok.

Koronavirüs salgını hala tüm dünyada aksamalara neden oluyor ve bazı ülkelerle ilgili olarak uluslararası seyahatleri zorlaştırırken, ikinci sezondaki üretim gecikmelerle karşılaşabilir veya yeni çekim protokolleri nedeniyle normalden uzun sürebilir.

En iyi ihtimalle Emily in Paris 2.Sezon 2021 in sonuna doğru Netflix’e girerler ancak biz bunu muhtemelen 2022 de görürüz.

Emily in Paris 2.Sezon’da Ne Olacak?

Camille ve Emily, Emily in Paris’de Netflix

** UYARI – BİRİNCİ SEZON İÇİN SPOILER **

Paris’teki Emily, tatmin edici ama dağınık bir sonla izleyicileri ilk gezdi. Dayanılmaz cinsel gerilimin, çalınan öpücüklerin ve bir aşk üçgeniyle gelen tipik sorunların yaşandığı 10 bölümden sonra, Emily (Lily Collins) ve komşusu Gabriel (Lucas Bravo) birbirleriyle yakınlaştılar. Normandiya’nın kendi restoranını açması için yola çıktı.

Bununla birlikte, gösterinin son sahnesinde, Emily’nin müşterisi Antoine (William Abadie), Gabriel’e finansal fon sağladığını izliyoruz, bu onun Paris’te bir restoran satın almasını sağlayacak ve uzun vadede orada kalacağı anlamına geliyor.

İkinci sezon şüphesiz Emily ve Gabriel’in bir araya gelmesinin sonuçlarını keşfedecek, özellikle de Gabriel’in kız arkadaşı ve Emily’nin arkadaşı Camille (Camille Razat) çiftin tuhaflıklarından çok memnun olmayacak. Emily ve Gabriel bunu başaracak mı yoksa Emily, Camille ile arkadaşlığına öncelik verecek mi?

Ancak Bravo’ya göre Emily ve Camille’in ilişkisi tamamen farklı bir yöne gidiyor olabilir ve bu ilk dizi “birkaç tohum ekmiştir”.

Collins’in Harper’s Bazaar‘a söylediği ikinci dizinin Emily’nin Birleşik Krallık’a seyahat ettiğini görme ihtimali de var : “Bir noktada, Darren’la şakalaşıyordum ve ‘Eurostar’a atlayıp, İngiliz geziniz mi var? ‘ Bence tüm bu farklı yerlere giden Emily olabilir. “

Emily in Paris 2.Sezon Oyuncuları

Lily Collins and Ashley Park Emily in Paris’in setinde

Elbette, Lily Collins olmadan Paris’te Emily yok, bu yüzden ikinci bir dizi görevlendirilirse, umarız Ashley Park (Mindy), Lucas Bravo (Gabriel) ve Philippine Leroy-Beaulieu ile birlikte aktrisin başrolü yeniden canlandırdığını göreceğiz. (Emily’nin göz alıcı ama korkutucu Fransız patronu Sylvie).

Emily’nin arkadaşı ve Gabriel’in kız arkadaşı Camille’i canlandıran Camille Razat’ın, Emily ve Gabriel’in sezon finalinde bir araya gelmelerinin neden olduğu dram miktarını göz önünde bulundurarak ikinci sezon için geri dönmesi muhtemel.

Emily in Paris 2.Sezon Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!