Emma Roberts ve Jack Whiteall İkilisinden Yeni Film

Emma Roberts ve Jack Whiteall

Emma Roberts ve Jack Whiteall yakın gelecekte geçecek olan bağımsız komedi filmi Robots‘ta rol alacak. Ant Hines ise yönetmen koltuğunda oturacak.

Robots Filminin Detayları:

Robots yakın gelecek Amerikasında para avcılığı yapan kadınsı robotların hikayesini anlatıyor. Bu robotlar bu işe devam ettikleri sırada zamanla birbirlerine aşık olurlar. Yetkililer bunların sırlarını keşfetmeden aşklarını gizlemeliler.

Bu film Robert Sheckly’nin yazmış olduğu kısa bilim kurgu hikayesinden esinlenmiştir. Hines ve onun yakın arkadaşı yazar olan Sacha Baron Cohen daha önce Borat, Bruno, Who Is America & Da Ali G Show yapımlarına da imza atmışlardı.

Emma Roberts ve Jack Whiteall

Robots filmi Amerikanın günümüz yönetmenlerinden Stephan Hamel bu filmi kendi yapım firması bünyesine de aldı. CAA medya şirketi bu film için yerel basının haklarını temsil ediyorlar

Whiteall en son Disneyin The Nut Cracker & Four Realms ve Amazonun Good Omens yapımlarında yer aldı.

Emma Roberts ve Jack Whiteall Filmi Nerede Yayınlanacak?

Robert yakında kadın başrolün olacağı ve Netflix’in romantik komedisi olan Holidays adlı filminde gözükecek. Filmin sonbahardan önce çıkması planlanıyor.

Emma Roberts ve Jack Whiteall İkilisinden Yeni Film adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twittersayfalarını takipte kalın!