En Başarılı Simülasyon Oyunları

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Dünden bugüne oyuncuların kalbine taht kurmuş, simülasyon oyunları severlerin favorisi olan oyunları, en başarılı simülasyon oyunları başlığında sizler için listeledik.

Microsoft Flight Simulator 2020

En Başarılı Simülasyon Oyunları

En başarılı simülasyon oyunları listemizin ilk oyunu ise Microsoft Flight Simulator 2020. İster profesyonel olun ister acemi uçaklara ilginiz varsa çekinmeden bilgisayarınızın başına geçin. Gerçek haritalarla dünyanın dört bir yanını gezebilir, onlarca şehir çeşitli uçaklarla ziyaret edebilirsiniz. Daha önce bir uçuş simülatörü tecrübe etmediyseniz de oynanış çeşitleriyle kendinize uygun rotayı çizebilirsiniz.

Football Manager 2020

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Futbol oyunu denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Football Manager yıllardır spor tutkunlarının radarından çıkmadı. Farklı stratejiler geliştirerek rakiplerinizle karşılaşacağınız yapım çeşitlilik açısından da oldukça zengin.

Kerbal Space Program

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Uzay araçları tasarlayıp deneyler yaparak dünyadan uzaklaşmaya çalışıyoruz. Ancak bunu yaparken sınırsız denilebilecek seçenek olduğunu söyleyebiliriz. İnce hesaplar yapacağınız bu yapım kesinlikle denemeye değer.

Farming Simulator 2019

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Tarım ve oyun kavramlarını birleştiren, yıllardır kendini güncelleyerek oyuncuların karşısına çıkan yapım eskiyecek gibi durmuyor. Farming Simulator, zengin genişleme paketleriyle her oyuncunun en az bir kez denemiş olması gereken bir oyun.

Cooking Simulator

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Yemek pişirme oyunları her zaman pazarda kendine küçük de olsa bir yer bulsa da bu yapım biraz farklı. Gerçekçi oynanışı ve zengin içeriği ile Cooking Simulator sizi oyun dünyasının en iyi şefi yapabilir.

Arma 3

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Şimdiye dek pek çok aksiyon-savaş oyunu deneyimledik. Ancak bunların arasında Arma 3’ün yeri oldukça ayrı. Gerek araçları gerek oynanışı ile dünyanın en gerçekçi savaş simülatörü. Arma 3’te yapacağınız nefes kesici operasyonların oluşturacağınız hikaye ile birlikte bir aksiyon filmine dönüşmesi kaçınılmaz.

Euro Truck Simulator 2

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Hangimiz güzel bir müzik açıp kendimizi yollara vurmadık ki! Kamyon şoförlüğü yaparak ve şirketimizi yöneterek Avrupa’yı geziyoruz. Euro Truck Simulator 2 çıktığı günden beri aldığı güncellemelerle ayakta durmayı başardı. Zengin ek paket içeriğine sahip oyun uygun fiyatıyla da göz doldurmakta.

Thief Simulator

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Sıradaki oyunumuzun konusu pek alışılageldik değil. Bu kez azılı bir suçlu olmayı deniyoruz. Polisler, evler, ev sahipleri ve sokaklar; gece olunca hepsi sizi bekliyor. Maske ve eldiven takarak girdiğimiz evlerden alabildiğimiz kadarını alıp kimselere görünmeden tüymeye çalışıyoruz.

Cities Skylines

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Kendi şehrimizi kurup onu küçük bir kasabadan dev bir metropole dönüştürürken bir yandan da şehrimizi başına gelecek afetlere karşı hazırlamaya çalışıyoruz. Yegane amacımız ise vatandaşlarımızı mutlu etmek ve refah içinde yaşatmak.

The Sims 4

En Başarılı Simülasyon Oyunları

Sims serisinin son oyunu olan yapımın sınırsız bir oynanış süresine sahip olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz. Çeşitli karakterler ve aileler yaratabilir, karakterlerimizi ek paketlerle de zenginleşen içerik sayesinde popüler kültür içinde yer edinmiş bir çok temaya dahil edebiliriz. Bu oyunda sadece karakterleri değil, karakterlerin tüm dünyasını kontrol ediyoruz.

Buna benzer daha fazla içeriğe ulaşmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!