En İyi 3 Fiyat Performans Oyuncu Kulaklığı Tavsiyeleri

Bir şeyi satın alırken verdiğimiz fiyata göre performansının bizi tatmin etmesini bekleriz. Artık yıllanmış ve tüm oyuncular tarafından tavsiye edilip, kullanılan en iyi 3 fiyat performans oyuncu kulaklığını sizler için listeledik.

Karşınızda En iyi 3 Fiyat Performans Oyuncu Kulaklığı:

1- HyperX Cloud 2

fiyat performans oyuncu kulaklığı

Görünümü, mikrofonu, kafa bandı ve ergonomik yapısıyla dikkatleri üstüne toplayan ve yıllardır çoğu FPS turnuvasında dahi kullanılan kulaklıklardan biridir.

Mükemmel ses kalitesi için tasarlanmış olan 53 mm sürücüler ile Hi-Fi özelliği ve ideal Hi-Fi oyun deneyimi için yeni yüksek kaliteli USB ses kartı kontrol kutusuna sahip. 7.1 Sanal Surround Ses ve Dijital İyileştirme Özellikli Mikrofon özelliklerinin de bulunduğunu söylemeliyiz. 322 gram ağırlığında olan bu kulaklık, kulaklarda ağrıya sebep olmamasıyla liderliği elinde tutmaktadır. Çoğu oyuncu kulaklıklarının -çok fazla aralıksız kullanıldığı için- kulakta ağrı yaptığını biliyoruz. Ancak Hyperx bu konuda çok başarılı bir iş çıkararak, müthiş sünger kulaklık yastıkları tasarlamış. Terlemeye karşı korunaklı olan süngerler yıpranmıyor, çıkmıyor ve neredeyse kirlenmiyor.

Kulağınızda iken dışarıdaki sesi tamamen kesen, ses seviyesiyle sizleri tatmin edecek olan Hyperx Cloud 2, fiyat performans oyuncu kulağı listelerinin en başında gelebilir.

Sizler için kulaklığı satın alabileceğiniz en uygun yerleri listeledik.

2- SteelSeries Arctis 5

fiyat performans oyuncu kulaklığı

Steelseries’in Arctis serisinde ne kadar başarılı kulaklıklar sunduğunu hepimiz biliyoruz. Fiyat performans oyuncu kulaklığı listelerinde mutlaka Arctis serisinden bir adet kulaklık bulunur. Bizim listemizde ise Arctis 5 bulunuyor.

Arctis 5, DTS Headphone:X özelliği barındırıyor. Böylece karşınızdaki rakibinizin konumunu tespit edebilmek sizin için çok kolay hale geliyor. Diğer sesleri ve rakibin seslerini müthiş şekilde ayırt etme imkanı tanıyor. Bunun yanında S1 hoparlör sürücüleri, ClearCast mikrofon, özel tasarım süspansiyon bandı, RGB renk desteği ve çok daha fazlasıyla bizlere adeta “beni al” diyor. Kulaklık satın almayı planlayan oyunculara önerebileceğimiz kulaklıklardan biridir.

Sizler için satın alabileceğiniz en uygun mağazaları isteledik.

3- Logitech G430

fiyat performans oyuncu kulaklığı

90 dB hassasiyeti ve 255 gram ağırlığı ile kulakta hafif hissiyat veren G430 kulaklığını tavsiye ediyoruz. 20 ila 20.000 frekans aralığıyla, 40 mm hoparlör çapıyla ve Logitech Gaming yazılımı ile müthiş ayarlamalara imkan tanıyan kulaklık, fiyat performans oyuncu kulaklığı listelerinde yer edinebilecek düzeyde.

Mikrofonunun ses kalitesi ve kulaklığın ses düzeyi oldukça yeterli. Ağırlığı bakımından da hafif olan kulaklık, pek fazla ağrı yapmıyor. Ancak kafa bandının ağrı yapmadığı söylenemez. 7 ila 8 saat üzeri kullanımlarda kafa bandı ağrı yapabiliyor. Bunun yanında mavi renkle tasarlanmış olan sünger kulak yastıkları, terlemeyle renginden biraz ödün verebiliyor.

Fiyat bandında listelemiş olduğumuz diğer kulaklıklara göre ucuz olan G430, FPS oyuncularının tercih edebileceği türden bir kulaklık.

Sizler için kulaklığı satın alabileceğiniz yerleri listeledik.

Ve bitti!

En iyi 3 Fiyat Performans Oyuncu Kulaklığı listemizin sonuna geldik. Biliyorsunuz ki, kulaklık oyuncuların en önemli ekipmanıdır. FPS oyuncuları için sesleri ayırt edebilmesi, MOBA ve RPG oyuncuları için mikrofonu ve ağrı yapmaması gibi tüm türden oyuncuların ihtiyacını karşılayacak olan kulaklıkları sizler için listeledik.

Fiyat bandı biraz yüksek olsa da, bir kere alıp yıllarca kullanabileceğiniz kulaklıklar olduğunu belirtmekte fayda var.

Daha fazla bu tarz içerik için Otağ’ın Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR