Akıllı Telefonu Üzerinden Kaliteli Videolar Çıkarmak İsteyenler İçin En İyi 3 Mobil Video Düzenleme Uygulaması

En İyi 3 Mobil Video Düzenleme Uygulaması

Instagram’da kaliteli videolar paylaşmayı veya farklı platformlarda içerik üreticisi olmayı isteyen takipçilerimiz için hazırladığımız en iyi 3 mobil video düzenleme uygulaması listemiz ile karşınızdayız.

Bu listemizde hem basit videolar, hem de profosyonel videolar hazırlamanızı sağlayan 3 uygulamayı listeledik. İsterseniz hemen başlayalım!

InShot

En İyi 3 Mobil Video Düzenleme Uygulaması

En iyi 3 mobil video düzenleme uygulaması listemizin ilk uygulaması; InShot. Bu uygulama ile birlikte kolay ve hızlıca basit videolar hazırlayabilir, sosyal medya hesaplarınızda daha kaliteli videolar paylaşabilirsiniz.

InShot, içerisinde bizlere farklı renk efektleri, ses ekleme, yazı ekleme ve çoğu özelliği sunuyor. Bunlara ekstra olarak ise videonuzun hızını, ses seviyesini de kontrol edebiliyorsunuz. InShot’un bir diğer güzel yanı ise, yalnızca video değil, fotoğraf düzenlemek isteyen kullanıcılar içinde özel fırsatlar sunuyor olması.

FilmoraGo

En İyi 3 Mobil Video Düzenleme Uygulaması

Sıradaki uygulamamız ise akıllı telefonu üzerinden profosyonel videolar hazırlamak isteyenler için. FilmoraGo, bilgisayar sürümünde olduğu gibi kolay şablonlarla profosyonel videolar hazırlamanıza imkan tanıyan bir mobil uygulama olup, özellikle YouTube veya başka platformlarda içerik üreten kişilerin tercihi.

Uygulama, hazırladığınız video üzerine farklı görsel efektler, animasyonlar, geçiş efektleri ve birçok efekti eklemenizi sağlıyor. Instagram üzerinden satış yapan ve kurumsal kimlik oluşturmak isteyen kullanıcılar için ise animasyonlu yazılar ekleyebilir, profosyonel bir reklam videosu hazırlayabilirsiniz.

KineMaster

En İyi 3 Mobil Video Düzenleme Uygulaması

En iyi 3 mobil video düzenleme uygulaması listemizin son uygulaması ise yine profosyonel video hazırlamak isteyenler için. KineMaster ile birlikte profosyonel videolar üretmek mümkün.

KineMaster, içerisinde yeni katmanlar açarak videoların üstüne farklı bir video, fotoğraf veya ses dosyası koymayı ve çoğu özelliği bize ücretsiz olarak sunuyor. Ekstra olarak uygulamanın içerisinden yeni videolar çekerek düzenleyebilir veya mevcut videonuzun üzerine ekleyebiliyorsunuz.

İşte Bu Kadar!

Sizler için önerdiğimiz en iyi 3 mobil video düzenleme uygulaması listemiz bu kadardı. Daha fazla bu tarz içerikler için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takip etmeyi unutmayın.