Epic Games Store İçin Çeşitli Güncellemeler Geldi

epic games store

Epic Games Store rakiplerine yaklaşmak ve onları geçmek için aktifliğini korumaya devam ediyor. Epic Games Store geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir güncellemeyle self servis ücret iade sistemi, anahtarsız oyun entegrasyonu ve bant genişliği araçlarını getirdi. Ayrıca, site için çok yakın zamanda bir mod yöneticisinin de geleceğini söylüyorlar. Peki, ne işe yarıyor bu yeni gelen özellikler?

Epic Games Store Güncellemeleri

  • Self servis ücret iadesi sistemi, adından da anlaşılacağı üzere, oyunu herhangi bir bilet açmadan iade etmenize olanak tanıyor. Bunun gerçekleşmesi için kriterler oyunun alımının üzerinden 14 gün geçmiş olmaması ve oyunu 2 saaten az oynamanız.
  • Anahtarsız oyun entegrasyonuyla beraber Epic Games Store, artık oyun satın alımlarındaki anahtar kullanımını azaltma peşinde. Kendileri birçok üçüncü parti mağazayla bu konuda hali hazırda anlaşmış bulunuyorlar. Böylelikle, anlaştıkları mağazalardan alışveriş yaparsanız, herhangi bir anahtar kullanımı olmaksızın sadece Epic Games Store hesabınızı mağazaya bağlayarak oyunu aktarabileceksiniz.
  • Bant genişliği araçları çok spesifik bir oyuncu kitlesini ilgilendiriyor. Bazı oyuncular oyunları indirme konusunda daha fazla kontrole sahip olmak istediklerini söylüyorlardı. Kullanıcıların isteklerini geri çevirmeyen Epic Games, bant genişliği araçlarını kullanıma sundu.
epic games store

Epic Games mağazasının daha iyi yerlere gelebilmesi için kullanıcıları dinlemeye ve sistemlerini güncellemeye devam ediyor. Hali hazırda piyasada büyük yankı uyandıran Epic Games, dijital oyun mağazacılığında zirveyi hedefliyor gibi gözüküyor.

Daha fazla haber için Otağ’ı takip etmeyi unutmayın!