Epic Games’de Borderlands Ücretsiz Mi Olacak?

borderlands ücretsiz

Gelen sızıntılar doğru çıktı ve Civilization VI ücretsiz oldu. Gene aynı sızıntılara göreyse haftaya Epic Games’de Borderlands ücretsiz olacak.

Epic Games Store hakkında gelen iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Her hafta Epic Games Store üzerinden oyunculara yeni bir ücretsiz oyun dağıtan firma, halihazırda sektörde büyük çalkantı yaratmış durumda. Bildiğiniz gibi Epic Games’in sıradaki ücretsiz oyunu No Man’s Sky olacak söylentileri doğru çıkmadı, aksine No Man’s Sky’dan hemen önceki sızıntı olan ekran görüntüsündeki bir oyun doğru çıktı. Ekran görüntüsü sızıntısındaki bir oyunun doğru çıkması da haliyle diğer 2 oyunun da doğru çıkma ihtimalini kuvvetlendiriyor.

borderlands ücretsiz

Borderlands Ücretsiz Mi Olacak?

Sızan ekran görüntüsündeki iddialara göre GTA 5 ve Civilization V6’dan sonra Borderldans Epic Games üzerinde ücretsiz olacakmış. Borderlands: The Handsome Collection adıyla dağıtılması beklenen oyun, 2015 yılında yayınlanmış Co-Op oynanışa odaklı bir arcade shooter oyunu olarak dikkat çekiyor. Özellikle oyunun arkadaşlarınızla birlikte oynanabilmesi, Epic Games’i bu oyunu ücretsiz dağıtmasına teşvik etmiş olabilir. Oyunu ücretsiz edinerek, gene oyunu ücretsiz edinen arkadaşlarınızla uzunca süre vakit geçirebilir ve karantina günlerinize renk katabilirsiniz.

borderlands