Epic’de Ark Survival Evolved Ücretsiz Olabilir

ark survival evolved ücretsiz

4 Haziran tarihinde yüksek ihtimalle Ark Survival Evolved ücretsiz olabilir. Söylentilere göre Epic Games Store’nin sıradaki ücretsiz oyunu Ark olacak.

Grand Theft Auto 5’i ücretsiz dağıtmasıyla beraber adından söz ettiren Epic Games, korona virüsü süresince yaptığı dağıtımlara devam ediyor. Sizlere daha öncesinde Borderlands’in ücretsiz olacağını söylemiştik ve verdiğimiz bilgi doğru çıkmıştı. Gene, aynı kaynaktan gelen sızıntıya göre, Epic Games Store’nin bir sonraki ücretsiz oyununun da adı ve tarihi belli oldu.

ark survival evolved ücretsiz

Yüksek İhtimalle Ark Survival Evolved Ücretsiz Olacak

Yüksek ihtimalle Grand Theft Auto 5, Civilization 6 ve Borderlands: The Handsome Collection’dan sonra Epic Games’in sıradaki ücretsiz oyunu Ark Survival Evolved olacak. Ark, çok oyunculu moduyla öne çıkan, açık dünyasında dinozorların bulunduğu bir hayatta kalma oyunu. İster tek oyunculu, isterseniz de çok oyunculu modda oynayabildiğiniz oyunda hayatta kalmaya ve kendi medeniyetinizi dinozorlara karşı kurmaya çalışıyorsunuz. Oynayanlar tarafından oldukça iyi eleştiriler alan oyun, sunduğu özgürlükçü dünyası ve hayatta kalma mekanikleriyle kendisini öne çıkartıyor. Oyunda ayrıca, birinci şahıs bakış açısından, shooter elementleri de bulunuyor.

ark survival evolved ücretsiz

Gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takipte kalın!