Eski Beşiktaş Kalecisi Karius Hertha Berlin Yolunda

loris karius hertha berlin yolunda

Beşiktaş’ın kiralık olarak kadrosuna kattığı eski kalecisi Loris Karius Hertha Berlin yolunda. Karius, Beşiktaş’taki kötü performansıyla hatırlanıyor.

Fabri’den sonra büyük umutlarla Beşiktaş’ın kalesini devralan Loris Karius, ne yazık ki sergilediği absürt performansla hafızlara yer edinmişti. Beşiktaş’ın kalesini koruduğu süre zarfı boyunca, kötü performansının yanı sıra, sosyal hayatıyla da gündeme gelen tecrübeli file bekçisi; geçtiğimiz günlerde Beşiktaş ile söleşmesini feshetmişti. Beşiktaş’tan önce Liverpool’un kalesini koruyan Karius, Şampiyon Ligi Finali’nde sergilediği kötü performans yüzünden Liverpool’da da gözden düşmüştü.

karius hertha berlin

Loris Karius Hertha Berlin Transferi

Beşiktaş’ı alacaklarını alamadığı gerekçesiyle FIFA’ya şikayet eden Loris Karius, yeni takımını bulmuş gibi gözüküyor. 26 yaşındaki file bekçisinin yeni talibi olan Hertha Berlin, tıpkı Beşiktaş gibi, kiralama formülünü kullanmak istiyor. Liverpool ile iyi ilişkileriyle bilinen Hertha Berlin, daha öncesinde Liverpool’dan Marko Grujic’i kiralamışlardı, muhtemelen Loris Karius transferini başarıyla sonuçlandıracak. Beşiktaş’taki kötü performansından sonra Karius’un Hertha Berlin’de sergileyeceği futbol büyük merak konusu.

loris karius beşiktaş


Daha fazla haber için Otağ‘ı ve Spor Otağ’nın Instagram ile Twitter hesaplarını takipte kalın!