ETS2 ve ATS Steam’de İndirimde!

ETS2 ve ATS

Oyuncuları en çok heyecanlandıran şeylerden bir tanesi de oyun indirimleri veya oyunların ücretsiz olması. Simülasyon oyunları denildiğinde akla gelen ilk oyunlardan olan Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator bir süreliğine DLC paketleri ile birlikte Steam’de indirimde.

SCS Software tarafından geliştirilen bu iki oyun, simülasyon hayranları tarafından oldukça beğeniliyor. Özellikle farklı bir program aracılığyla bile olsa Multiplayer olarak oynayabilme fırsatı ETS2 ve ATS’yi edinmek için bir neden olabilir. Steam üzerinden ETS2 veya ATS aldıktan sonra farklı bir program aracılığıyla arkadaşlarınızla ve diğer global oyuncularla online olarak oynama deneyimini kazanabilirsiniz. Şu an Steam’de Euro Truck Simulator 2 39TL yerine 9,75TL, American Truck Simulator ise 59TL yerine 14,75TL.

ETS2 ve ATS

ETS2 ve ATS Arasındaki Fark

İki oyunun da birbirinden farkı özellikleri mevcut. Euro Truck Simulator 2, Avrupa’da geçiyor ve kullandığınız tırlar, yollar ve şehirler Avrupa’ya göre dizayn edilmiş. American Truck Simulator ise ABD’de geçiyor ve kullandığınız tırlar, yollar ve şehirler ABD standartlarına göre dizayn edilmiş. Tercihinize göre iki oyundan bir tanesini tercih edebilirsiniz. Ama tabii ki daha fazla oyuncuyla online oynamak istiyorsanız ETS2’nin kitlesi daha büyük diyebiliriz.

Ayrıca, oyunlar ile birlikte DLC paketleri de indirimde. Yani oyunlarla birlikte DLC paketlerini satın alıp yeni haritaları görebilir, tırınıza özel parçalar takabilir veya yeni dorseler kullanabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2’yi Steam üzerinden satın almak için
American Truck Simulator’u Steam üzerinden satın almak için

Diğer Otağ içeriklerine göz atmak için buraya tıklayın. Ayrıca, bizi Instagram ve Twitter üzerinden takip etmeyi unutmayın!