Çalışmak için Klavyeler 2020’nin En İyileri

çalışmak için klavye

Evden çalışma gerçeği herkes için farklıdır ve birçok faktöre bağlıdır. Maalesef herkes için evden çalışmak o kadar kolay değil ve bazı insanlar bu yeni profesyonel hayata uyum sağlamakta zorlanacaklar. Bu insanlar muhtemelen kahve makinesi ve klima gibi ofiste sevdikleri tüm küçük ama etkili şeylerin eksikliğini hissedecekler.

Günümüzde, ofiste hayatınızı kolaylaştıran hemen hemen her şeyi satın alabilirsiniz ve bunun için çok büyük harcamalar yapmanız gerekmiyor.

İşte sizler çalışmak için klavyeler 2020’nin en iyi klavyeleri

Ev ofisinizi iyileştirmek için en iyi ürünlerden biri klavyedir. Logitech, Razer ve Microsoft gibi en iyi markaların modellerini satın alabilirsiniz. Herkes ve her bütçe için bir şeyler sunan geniş bir ürün yelpazesi var. Sizi saatler süren tatsız araştırmalardan kurtarmak için bu listeyi hazırladık.

Apple Magic

çalışmak için klavye apple magic

İyi yönler

Daha fazla denge için her tuşun altındaki makas mekanizması
• Optimize edilmiş tuş hareketi ve düşük profil
• Sayısal tuş takımı
• Şık

Kötü yönler

Pahalı. Bu listedeki diğer ürünlerden çok daha pahalı.

Yeni bir ürün almaya her geldiğinizde her zaman araştırmanızı öneriyoruz, ancak bazı kişilerin belirli bir marka takıntıları olduğunu biliyoruz.

Apple’ın özel bir takipçisiyseniz, Apple Magic klavye muhtemelen en iyi seçeneğinizdir. Şık ve güzel görünüyor, aynı zamanda rahatsızlık duymadan çalışmanızı sağlayacak birçok harika özellik ile birlikte geliyor.

Optimize edilmiş anahtar hareketi ve düşük profil, rahat ve hassas bir yazma deneyimi sağlarken, her tuşun altında daha fazla stabilite sağlayan bir makas mekanizmasına sahiptir. Sayısal tuş takımı, elektronik tablolar ve finans uygulamaları için de mükemmeldir.

İyi yönler

Ergonomik tasarım
• Altı ay pil ömrü
• İnce ve hafif
• 24 ay garanti
• Basit kurulum

Kötü yönler

Pili değiştirmenin bir yolu yok
• Tuşlar biraz kayıyor

Şüphesiz alışveriş sitelerinde en olumlu yorum alan klavyelerden bir tanesi olduğunu da söylememiz gerek.

Arteck 2.4G

Bu dayanıklı klavye, ağır iş hissi ve düşük profilli tuşlara sahiptir.

Apple, Microsoft ve Logitech dahil olmak üzere en iyi klavyeleri üreten firmaların yanı sıra Arteck 2.4G klavye değeri ve tasarımıyla en iyi seçenek olabilir.

Paslanmaz çelik malzeme ağır iş hissi sağlar ve düşük profilli tuşlar sessiz ve rahat yazmayı sağlar. Özel kısayol tuşlarıyla en çok kullanılan tüm işlevlerinizi ve ortam denetimlerinizi daha yakın tutabilirsiniz ve tuşları sürekli olarak 3 milyondan fazla kez kullanılabilir.

Nano USB alıcısını masaüstünüze veya dizüstü bilgisayarınıza takmanız gerektiğinden kurulum basittir ve klavye anında kullanılabilir. Dahili şarj edilebilir pil, tek bir şarjla altı ay güç sağlar.

çalışmak için klavye arteck 2.4G

İyi yönler

İnce ve hafif
• Katlanabilir
• Cihazlar arasında çalışır
• Bluetooth 4.0 teknolojisi
• Şarj edilebilir pil

Kötü yönler

Pahalı
• Üzerine yazı yazmak için sağlam bir yüzeye ihtiyaç duyar

Taşınabilirlik ve depolama özelliklerine ihtiyaç duyan herkes için muhtemelen en iyi klavye.

Microsoft Universal

İnce, hafif ve katlanabilir klavye kolayca bir çantaya, çantaya veya cebe sığar.

Taşınabilir bir cihaza ihtiyacınız varsa, Microsoft Universal klavye muhtemelen en iyi seçenektir. İnce, hafif ve katlanabilir, böylece her yere götürebilirsiniz.

Bu klavyeyi iki uyumlu cihazın herhangi bir kombinasyonu ile eşleştirebilir ve tek dokunuşla bunlar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca daha az güç tüketmek için en son Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanır. Şarj edilebilir bir sorun olmamalı, çünkü dahili şarj edilebilir pil tek bir şarjla üç aya kadar güç sağlıyor.

Apple iPad, iPhone, Android cihaz, Windows tablet ve Windows telefonunuzla çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

çalışmak için klavye microsoft universal

Razer Huntsman Elite

Bu klavye, eşsiz hız, kararlılık ve doğruluk için ileri teknoloji kullanır.

Bunun en iyi oyun klavyelerini bir araya getirmediğini biliyoruz, ancak neden iş ve oyun için aynı şeyi kullanmayasanız?

Razer Huntsman Elite ciddi derecede pahalıdır, ancak oyun söz konusu olduğunda çok iyidir. Eşsiz hız için optik teknoloji ve bir tuş dengeleyici çubuk kullanır, böylece her dokunuş hassas ve doğrudur. İşlevlere hızlı erişim için programlanabilir bir dijital kadran içerir ve hatta hibrit yerleşik bellek ve bulut depolama ile ayarları kişiselleştirebilirsiniz.

Manyetik ergonomik bilek desteği, klavyenin ön kısmına sığacak şekilde oturur ve rahatlık için pelüş deriden yapılmıştır. Bu, uzun oyun ve çalışma oturumlarına devam etmenize yardımcı olur.

çalışmak için klavye razer huntsman elite

İyi yönler

Eşsiz hız için optik teknoloji
• Anahtar sabitleyici çubuk
• Özel medya denetimlerine sahip çok fonksiyonlu dijital kadran
• Ergonomik bilek desteği

Kötü yönler

Ciddi derecede pahalı
• Oyun oynamak için tasarlandı

Corsair K55 RGB

Uzun çalışma ve oyun oturumları için en üst düzeyde konfor sağlar.

Corsair, bilgisayar aksesuarlarının en büyük isimlerinden biridir ve geniş bir yelpazede en iyi klavye, fare ve kulaklık setine sahiptir.

Corsair K55 RGB klavye, sürükleyici aydınlatma efektlerini seçmenizi sağlayan önceden yapılandırılmış aydınlatma modlarıyla üç bölgeli dinamik RGB arka aydınlatma sağlar. Ayrıca, güçlü eylemler, anahtar yeniden eşleştirmeler ve oyun için kombinasyonlar sağlayan altı programlanabilir makro tuşu sunar.

Kullanıcılar, doğrudan ses kontrolü için özel ses ve multimedya kontrolleri ve yumuşak kauçuk dokuya sahip çıkarılabilir bilek desteği alırlar. Sessiz ve duyarlı tuşlar, gerçekten gerekli olmayan ancak güzel olan tatmin edici bir his sağlar.

çalışmak için klavye corsair k55 RGB

İyi yönler

Önceden yapılandırılmış aydınlatma modlarıyla RGB arka aydınlatma
• Altı programlanabilir makro tuşu
• Özel ses seviyesi ve multimedya kontrolleri
• Çıkarılabilir bilek desteği

Kötü yönler

En dayanıklı klavyelerden biri değil
• Yüksek profilli tuşlar herkes için olmayacak

Yumuşak kauçuk dokulu çıkarılabilir bilek desteği sayesinde konfor severler için tercih edilen klavye.

Logitech Keys-To-Go

Bu hafif ve uyarlanabilir klavye ile her yerde ve her cihazda en iyi şekilde çalışabilirsiniz. Çalışmak için klavye arıyorsanız olmazsa olmazlardan.

Logitech To To Go klavye, Android ve Windows cihazları için ince ve kullanışlı bir Bluetooth klavyedir.

Çevresindeki en taşınabilir cihazlardan biridir ve çantanıza, kitabınızın sayfaları arasına veya ceket cebinize koyabilirsiniz. Nereye giderseniz gidin yanınızda götürebilirsiniz, böylece her zaman hareket halinde çalışabilirsiniz.

Dayanıklı FabricSkin kaplama, klavyeyi dökülmelere ve kire karşı korur ve Bluetooth eşleştirmesi sayesinde kullanımı hızlı ve kolaydır. İOS kısayolları ve iyi aralıklı tuşlarla birlikte gelir, böylece yazım basittir ve şarj edilebilir pil üç ay sürer ve bir gösterge bunu size gösterir.

çalışmak için klavye logitech keys-to-go

İyi yönler

Tabletiniz ve akıllı telefonunuzla da çalışır
• Sıvı dökülmesine ve kirlenmeye karşı dayanıklı
• Kolay Bluetooth eşleştirmesi
• Şarj edilebilir pil

Kötü yönler

Pek dayanıklı değil

Evden Çalışmak için Klavyeler 2020’nin En İyileri yazımız burada sona erdi. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!