Far Cry 6 PlayStation Store’da Sızdırıldı

Hafta sonu yapacağı sunum için hazırlanan Ubisoft’ta sızıntılar durmuyor. Bu kez de popüler serinin devam oyunu Far Cry 6 PlayStation Store’da sızdırıldı.

Sayfanın kendisi kaldırılsa da ekran görüntüleri çoktan Twitter’da paylaşıldı.

Far Cry 6 geleneğini bozmayarak kapakta yine kötü adama yer vermiş. Kapakta Breaking Bad’den tanıdığımız Giancarlo Esposido bulunuyor. Esposido, Collider ile yaptığı röportajında bir Ubisoft oyunundan bahsetmiş, ancak canlandırdığı karakter hakkında ipucu vermemişti. Artık biliyoruz ki Esposido, dış dünyaya kapalı bir tropik cennetin diktatörü olan Anton Castillo karakterine hayat veriyor.

Far Cry 6 PlayStation Store'da Sızdırıldı

Far Cry 6 PlayStation Store’da Sızdırıldı

Castillo ve oğlu Diego, yollarına çıkan herkesi etkisiz hale getirerek Yara isimli tropik cenneti yeniden harika bir yer yapma peşinde. Baba oğlun bu hareketi tepkisiz kalmayarak bir direniş grubunun oluşmasına yol açıyor. Karakterimiz Dani Rojas ile de burada tanışıyoruz.

Bir gerilla savaşçısı olarak elimizdeki her şeyle savaşmamız gerekecek gibi görünüyor. Derme çatma silahlar, çeşitli araçlar ve elbette NPC’lerden oluşan çeşitli gruplar. Ayrıca Tek kişilik oyun modunun yanı sıra iki kişilik coop modundan da bahsedilmekte. Yara, şimdiye kadarki en büyük oyun haritası gibi görünüyor. Ormanlar, plajlar ve başkent Esparanza’nın sokakları bizi bekliyor. Honk Kong PS Store’da yaşanan olaydan sonra Ubisoft, Giancarlo’lu Far Cry 6’yı doğrulayan bir Tweet attı.

Çıkış tarihi 18 Şubat 2021 olarak listelense de günümüzde çıkış tarihlerinin pek kesin olmadığı ortada. 12 Temmuz günü yapılacak olan Ubisoft Forward etkinliğinde Assassin’s Creed Valhalla ve Watch Dogs Legion ile birlikte Far Cry 6 hakkında da bir şeyler öğrenmemiz muhtemel. Far Cry 6 PlayStation Store’da sızdırıldı haberini sunduk. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalabilirsiinz.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR