Fargo 4.Sezon 10. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Fargo 4.Sezon 10. Bölüm ne zaman yayınlanacak gelin beraber bakalım! Bu hafta yayınlanmış olan Fargo’nun dördüncü sezonunun 7. bölümüne ”Law Away” ismi verildi.  Dizide en son Josto’nun cesur yeni bir taktik denerken Loy’da kaybıyla başa çıkmaya çalışıyordu. Bu sırada Oraetta, Ölüm Meleği olarak görevine devam ediyordu. Şimdi, gösteri bir sonraki bölümünü yayınlamaya hazırlanıyor. Fargo hakkında bildiğimiz her şey bu yazıda.

Fargo 4.Sezon 9. Bölüm

Fargo 4.Sezon 10. Bölüm Nerede İzlenir?

Yukarıda belirtilen saatte FX kanalından Fargo 4. sezonun bölümlerini izleyebilirsiniz. Gösteriyi FX’in resmi web sitesinde ve FX uygulamasında da izleyebilirsiniz . Diziyi izlemenin başka bir yolu ise hulu aboneleği ile dijital olarak izlemektir .

Fargo 4.Sezon 10. Bölüm Konusu

*SPOILER*

Gelecek bölümün başlığı ”Happy”. Bölümün resmi özeti şu şekilde: “Loy huzursuz bir ittifak kurar, Odis huzur bulur, Josto skoru belirler, Ethelrida risk alır ve Oraetta korkar.” Aşağıdaki promosyona göz atın!

Fargo 4.Sezon 7.Bölüm Özeti

Bölüm 7, Oraetta’nın Dr. Harvard için bir şeyler pişirmesiyle başlıyor. Tabii ki, ölümcül yiyecekten bir ısırık aldıktan sonra, acı çekmeye başlar ve büyük bir nefes alma sorunu yaşar. Oraetta, zamanı Harvard’ın ofisini karıştırmak için kullanır ve “endişeli bir vatandaştan” gelen bir not bulur. Kağıt parçasını kontrol eder, öfkeyle bağırır ve uzaklaşırken doktordan yardım ister.

Fargo 4.Sezon 10. Bölüm

Josto, Rabbi’nin ekip üyesini öldürdüğünü fark edince, Loy ve Josto’nun ekipleri arasındaki gerilim artar. Constant’a suçluyu aramasını emreder ve Antoon’u kuşlar tarafından yenmesi için bırakır. Ayrıca Constant’tan Satchell’i öldürmesini ister. Constant, Dibrell’in evine ulaşır ve ardından Satchel’in peşine düşer. Bir ipucu bulur ve çocuğun Rabbi ile kaçtığına inanır.

Defy, Odis’i bir taraf seçmesi konsunda uyarır. Josto, Loy’a Gaetano’nun Doktor’u öldürdüğünü ve Constant’ın oğlunu öldürdüğünü söyler. Loy, İtalyanlardan dışarı çıkmalarını ister. Daha sonra Zero’nun serbestçe odasına geri dönmesine izin verir. Odis, Swanee ve Zelmare ile karşılaşır, ardından Loy’un girişi gelir. Kızlara Philadelphia’ya gitmeleri için bilet verir. Loy, Odis ile Gaetano hakkında tartışır. Sonunda Gaetano’yu onlarla çalışmaya ikna etmeye karar verir. Gaetano özgür bir adam olarak serbest bırakılırken Omie, Constant’ı öldürmekle görevlendirilir.

Fargo 4.Sezon 9. Bölüm Çıkış Tarihi

‘Fargo’ 4. sezon 9. bölüm, 26 Kasım 2020 Pazar günü FX’te, bir gün sonra yani 27 Kasım 2020 Pazartesi günü Hulu’da yayınlanacak. yani. Dizi, her Pazar FX’te ve ertesi gün Hulu’da yayınlanacak olan yeni bölümlerle haftalık bir yayın düzenini takip edecek.

Fargo 4.Sezon 9. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? adlı haberin sonuna geldik. Gelişmelerden daha hızlı haberdar olmak için Otağ‘ın Instagram ve Twitter sayfalarını takipte kalın!