Fenerbahçe Aurelio İle Tekrar Bir Arada

fenerbahçe aurelio

Fenerbahçe Aurelio ile tekrardan buluşuyor. Yapılan basın açıklamasına göre Fenerbahçe, eski futbolcuları Mehmet Aurelio’yu antrenör ekibine dahil etti.

Fenerbahçe Resmi İnternet Sitesi‘nden yapılan açıklamaya göre kulübün eski yıldız futbolcusu Mehmet Aurelio, futbol a takımının teknik ekibinde göreve başlamış bulunmakta. 2003 ve 2008 yılları arasında Fenerbahçe’de forma giyen tecrübeli orta saha, aynı zamanda A Milli Takımı’mızın da formasını uzunca bir süre terletmişti. Fenerbahçe’de oynadığı süre zarfı boyunca 3 Süper Lig, 1 Türkiye Süper Kupası ve 1 Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali gören futbolcu; artık tecrübelerini Fenerbahçe oyuncularına da aktaracak.

mehmet aurelio göztepe

Fenerbahçe Aurelio’dan Sonra Ne Yapacak

Fenerbahçe’nin halihazırda bir teknik direktör sorunu olduğunu ve takımın başında Hırvat teknik adam Bjelica’yı istediklerini sizlere aktarmıştık. Haziran ayında Bjelica’yı takımın başında görmek isteyen Fenerbahçe, antrenör ekibini de eski futbolcuları Aurelio ile şimdiden güçlendirmiş durumda. Başkan Ali Koç’un Fenerbahçe içerisinde kulüp efsanelerini barındırma arzusunun bir kanıtı olan bu hadise, gelecek günlerde teknik kadroya katılacak tanıdık isimlerin de habercisi olabilir. Daha önce Türkiye liglerindeki teknik kadrolarda da görev almış olan Mehmet Aurelio, bakalım Fenerbahçe’ye neler katacak.

fenerbahçe aurelio