Fenerbahçe Bjelica’yı Takımın Başında Görmek İstiyor

fenerbahçe bjelica

Teknik direktör krizini uzunca bir süredir çözemeyen Fenerbahçe’de yabancı antrenör isteği üstün geldi. Söylentilere göre Fenerbahçe Bjelica’ya bayrağı teslim edecek.

Fenerbahçe’nin teknik direktör çıkmazını uzunca bir süredir çözemediğinden sizlere bahsetmiştik. Görünen o ki, potansiyel aday Erol Bulut’tan, ibreler yabancı uyruklu antrenörlere kaymış durumda. Duyumlara göre Fenerbahçe Bjelica’yı takımında görmek istiyor. Özellikle Başkan Ali Koç’un yabancı uyruklu teknik direktörlerde ısrarcı olduğu iddiaları, bu söylentiyi de kuvvetlendiriyor. Konu hakkında RTL’ye konuşan Bjelica şunları söyledi:
“Fenerbahçe’ye hala evet demedim. Fenerbahçe büyük bir kulüp ve beni Haziran ayının başında takımda görmek istiyorlar. Hala düşünüyorum.”

fenerbahçe bjelica

Görünüşe Göre Fenerbahçe Bjelica’ya Takımı Emanet Edecek

48 yaşındaki Hırvat teknik adam Nenad Bjelica daha önce Dinamo Zagreb kulübüyle çalışmış, iki sene üst üste şampiyon olmuş ve daha sonra kulüple yollarını ayırmıştı. Bu ayrılığa sebep olarak da takım içerisinde cereyan eden maaş krizinden dolayı yönetimle yaşadığı anlaşmazlıklar gösteriliyor.

Konu hakkında yeni bilgiler oldukça sizleri haberdar edeceğiz, daha fazla haber için Otağ‘ı ve Spor Otağ’nın Twitter ile İnstagram adreslerini takipte kalın.