Fotoğraflarıyla Motorola Moto E7 Plus Sızıntısı

Motorola Moto E7 Plus sızıntısı, görselleriyle beraber, kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Şirlet, üreteceği telefonlarda durdurak bilmiyor. Geçtiğimiz Ocak’tan beri, altı G model dahil olmak üzere firma on iki telefon duyurdu. Şikago merkezli şirket iki tane E serisi telefon daha duyurdu ancak yakın zamanda bu duyurulan E serisi telefon sayısı üçe çıkacak.

@91Mobiles yeni gelecek olan E7 Plus’un fotoğraflarını medyaya sızdırdı. Uzunca bir ekrana sahip olan ve damla çentik ile noktalandırılan telefonun ince çerçeveye ve kalın bir çeneye sahip olduğu anlaşılıyor gibi fakat ortamın ışıklandırılması nedeniyle, bu konuya kesin cevap veremiyoruz.

Motorola Moto E7 Plus Sızıntı

Motorola Moto E7 Plus Sızıntısı

Telefon, One Fusion ve G8 Power Lite gibi, belki 6.5 inç HD+ ekrana sahip olabilir. Telefon dikey kamera modeline sahip olmanın yanı sıra; iki kamera sensörüne, bir LED Flash’a ve bir otomatik odaklayıcı sisteme sahip.
Ayrıca, parmak izi tarayıcısı gibi görünen bir Motorola logosu da var. Görebildiğimiz kadarıyla bilgiler bu kadarı, göremediğimiz yazılım ve donanım özellikleri hakkında şu an ele geçen herhangi bir bilgi yok.

Motorola Moto E7 Plus Sızıntı

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR