Four Kings One War, Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz!

Four Kings One War

Four Kings One War ilk bakışta satranç gibi görünüyor, ama ciddi bir öğrenme eğrisi ile çok daha karmaşık bir oyun. Eğer bir kuruş ödemek zorunda kalmadan denemek istiyorsanız, oyun şu anda Steam’de  ücretsiz.

Bir ve iki oyuncuyu destekleyen Four Kings One War, tek bir tahtada dört farklı orduya sahiptir ve bunlardan ikisini kontrol edebilirsiniz. Bu, her turda bir yerine iki hamle yapabileceğiniz, ordularınızı bölebileceğiniz ve potansiyel olarak rakibinizin beklemediği bir yönden saldırabileceğiniz anlamına gelir. Bu, normal satrançta kullanılan normal stratejiler ve taktiklerin artık sağlam olmadığı, deneyimli oyuncuları bile pratik yapmaya zorladığı anlamına gelir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla ortam var ve hareketler yaparken ruhların göründüğünü ve savaştığını göreceksiniz. Her hareket önemlidir, çünkü onları korumak için dikkatli olmazsanız kendi parçalarınızı çabucak boğabilirsiniz.

Four Kings One War hem PC’de hem de Mac’te ücretsiz olarak kullanılabilir ve 8 GB önerilen RAM ve çok az depolama alanı gerektiğinde, sisteminizin çalıştırabilme olasılığı yüksektir. 19 Mayıs’a kadar ücretsiz olacak ve bu noktadan sonra denemeye karar verirseniz AI’ye karşı kalıcı olarak ücretsiz bir demo da var.

Oyunu Steam’den edinmek için

Diğer içeriklerimize göz atmak için buraya tıklayın.