Friends Ne Zaman Yeniden Toplanacak? Yeni Detaylar!

Friends ne zaman yeniden toplanacak? sorusu hayranları tarafından bir hayli merak konusu. Friends ne zaman yeniden bir araya geleceği hakkında yeni gelişmeler oldu.

Friends Ne Zaman Çıkacak?

Friends’in ünlü oyuncusu David Schwimmer’in dediğine göre ekip, Ağustos ayında HBO Max’te yayınlanacak bir film için yeniden toplanacak.

Friends ekibi Ağustos ayında ve ya pandeminin iyice azaldığı bir zamanda bir film çekmek için toplanacak. Ekibin yeniden toplanmasını konu alacak olan film, HBO Max’te yer alacak. HBO Max Mayıs ayında yayına başlamıştı.Friends dizisi 2004 yılında sona erdikten sonra dahi en iyi komedi dizileri arasındaki yerini hala koruyor.

Dizide Ross’u canlandıran David Schwimmer, AP Entertainment ile Friends ekibinin yeniden birleşmesini konu alacak film hakkında konuştu. Schwimmer, özel bölümün Ağustos ayında çekilip çekilemeyeceğinin belirsizliğini koruduğunu açıkladı.

Friends Ne Zaman Yeniden

Friends Dizisi İçin Güvenli Bir Zaman Bekleniyor

Schwimmer ayrıca sözlerine şu şekilde devam etti:

“Güvenli bir zamanda bu filmi çekmek bütün ekip için daha iyi olur. Hem bu aradaki zaman, oyuncu kadrosuna ve dizinin yaratıcıları Marta Kauffman ve David Crane’e daha eğlenceli bir senaryo yazmak için yeterli olur. Hem bu özel bölüm HBO Max’e abone artışı konusunda kesinlikle çok yararlı olacaktır.”

“Koronavirüs pandemisi devam ederken bu çekim kesinlikle gerçekleşemez fakat Ross ve Rachel tekrar bir araya geleceği için kesinlikle beklemeye değeceğini düşünüyorum. Sabırla bekleyin.”

Friends Ne Zaman Yeniden

Friends Ne Zaman Yeniden Toplanacak? Yeni Detaylar! adlı haberin sonuna geldik. Daha fazlası için  Otağ‘ın Instagram ve Twitter hesaplarını takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR