Friends Özel Bölümü Koronavirüs Yüzünden Ertelendi

Friends Özel Bölümü

Friends özel bölümü ileri bir tarihe ertelendi. Büyük bulaşmanın detayları bu haberimizde. Bir sitcom klasiği olan Friends, 1994 yılında Marta Kauffman ve David Crane tarafından yaratıldı. Bir çok kişi tarafından sevilen dizi, 10 sezondan oluşup 6 Mayıs 2004’de final vermiş ve yıllar sonra geri dönüş yaparak özel bir bölümün çekileceği haberi büyük bir heyecan yaratmıştı.

Friends Özel Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Friends Özel Bölümü

Bu heyecanlı birleşme pandemi sebebiyle ileri bir tarihe atıldı, Friends dizisinin yapımcısı Marta Kuaffman Ağustos ayında çekimlerin başlaması beklendiğini söyledi. The Warp ile konuşan Friends yaratıcıları Kouffman ve David Crone şunları ekledi;

“Her şey yolunda giderse ve eğer virüsün ikinci dalgası gelmezse stüdyo açılırsa, Ağustos ayında çekim yapabilmeyi umuyoruz.”

“Her şey iyi gidiyorsa ve tüm protokolleri uygulayıp hala iyi bir çekim yapabiliyorsak, Ağustos ayının ortasından sonun kadar bir süre çekim yapacağız.”

Marta Kauffman & David Crone

Oyuncular Gerçek Karakterlerini Oynayacak

Friends Özel Bölümü

Yıllarca süren spekülasyonlardan sonra, Friends özel bölümü Şubat ayında onaylandı. Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer 15 yıldan sonra ilk kez buluşuyor. Başlangıçta yeni HBO Max akış hizmetinin lansmanı ile aynı tarihte piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı, ancak Korona virüsü yüzünden gecikmeler olabileceğini ve lansmanı kaçırabileceği söyledi.

HBO kısa süre önce bölümün ne içereceği konusunda netlik sağladı, ünlü yıldızların karakterlerinden ziyade kendilerini oynayacağını söyledi.

“Bu özel bölümün ne olduğu hakkında herhangi bir yanlış anlaşılmayı önlemek için, dizinin yeni ve orijinal bölümü olmadığını açıkça belirtmek istiyoruz. Oyuncular sevildikleri karakterler olarak değil, kendileri gibi görünecekler.”

HBO

Friends Özel Bölümü Koronavirüs Yüzünden Ertelendi Ertelendi haberinin sonuna geldik. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.