Frodo LOTR Dizisinde Oynayacak Mı? Son Gelişmeler

Frodo LOTR dizisinde oynayacak mı soruları bir hayli hayranlar tarafından merak edilmekte. Yüzüklerin Efendisi filmlerinde Frodo Baggins’e hayat veren Elijah Wood, önümüzdeki LOTR TV dizisinde cameo olarak yer almak istediğini söyledi.

Frodo LOTR Dizisinde Oynayacak Mı?

Wood, Orta Dünya’nın mistik ülkesinde hobbit olarak yer aldıktan 20 yıl sonra, yaklaşan Amazon Prime TV dizisine ilgi duyduğunu dile getirdi. Bu ay canlı yayınlanan bir video röportajında konuşan Wood, müümkün olan herhangi bir cameo için kesinlikle rol alabileceğini söyledi. Ayrıca Wood, şu sözleri de ekledi:

Bak, bir şey üzerinde çalışmak için Yeni Zelanda’ya gitmek için herhangi bir bahaneyle beni çağıracak olurlarsa, kesinlikle orada olacağım.

Elijah Wood
Frodo LOTR Dizisinde Oynayacak Mı

Cameo Nedir?

Filmlerde ekipten birinin veya çok ünlü bir insanın alakasız bir rolde gözükmesine cameo denir.

LOTR Dizi Konusu Nasıl Olacak?

Dizinin ilk sezonunun genç Aragorn’a (orijinal seride Viggo Mortensen tarafından canlandırılmıştı) odaklanması bekleniyor. Karakter, The Fellowship Of The Ring başladığında 87 yaşındaydı. Bu yüzden çocukluğunu anlatabilecek tonlarca materyal bulunuyor.

Frodo LOTR Dizisinde Oynayacak Mı

Ayrıca, eğer bir cameo olacaksa Wood’u, orijinal bir karakter olarak görmemizin pek olası olmadığı anlamına geliyor. Wood ayrıca şunları da ekledi:

Dizi için yaptıklarından çok etkileniyorum. Ona Yüzüklerin Efendisi diyorlar, ama bence bu biraz yanıltıcı. Anladığım kadarıyla, üzerinde çalıştıkları materyal, Yüzüklerin Efendisi’ni temsil eden karakterlerden çok, Orta Dünya veya Lord of The Rings’in kronolojik bir tarihi. Kulağa daha çok Silmarillion dönemi gibi geliyor.

Elijah Wood

Dizi Ne Zaman Yayınlanacak?

Frodo LOTR Dizisinde Oynayacak Mı

Yeni Zelanda Film Komisyonu geçtiğimiz günlerde, ülkelerindeki TV dizi çekimleri, Koronavirüs pandemisi nedeniyle henüz devam etmediğini söyledi. Ancak dizinin yaratıcıları yapım öncesi çalışmaların tekrar başladığını da belirtti.

Frodo LOTR Dizisinde Oynayacak Mı? Son Gelişmeler Daha fazla gündem haberi için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR