Frozen 2 Elsa Ses Aktörü Resmi Olarak Doğrulandı

Frozen 2 Elsa ses aktörü doğrulandı. Disney sonunda ilgili kişinin kim olduğunu açıklayarak akıllarda oluşan soru işaretlerini cevapladı.

Disney’s Frozen 2, Elsa (Idina Menzel) film boyunca kendisine seslenen gizemli bir ses duyuyor ve izleyiciler kafasındaki karışıklığa rağmen, annesi Iduna’ya ait olduğu kesin olarak doğrulandı. İlgili filmin ilk bölüm olaylarından 3 yıl sonra gerçekleşen neticede, Elsa’nın bir sirenin çağrısı gibi duyduğu sesi takip edip. Karada yolunu bulup süreçteki temel ruhları uyandırdığı için kendini keşfetmeye başlar. Arendelle’in o zamanki Kraliçesi sonunda mistik bir nehir olan Ahtohallan’a gider ve bir buzulda beşinci ruh olduğunu öğrenir.

Yapımın çalışma zamanı boyunca, ilgili konuşmanın kime ait olduğu (veya ne olduğu) oldukça belirsiz kaldı. Ahtohallan, bir ruh mu yoksa Elsa’nın kendisi mi? O buzula ulaştığında, Elsa kendisi ve ailesi hakkında gerçeği öğrenir. Elsa beşinci element ruhudur ve annesi Agnarr’ı başarıyla kurtardı çünkü oldukça yetenekliydi. Filmin bu aşamasında, Elsa’nın duyduğu konuşmanın Iduna’nın olduğu, ancak tartışmaya açık olduğu öne sürüldü. Birçok taraftar, Elsa’nın beşinci ruh olduğu için duyduğu konuşma gerçekten kendi olduğunu savundu.

Frozen 2 Elsa Ses Aktörü Iduna

Disney ve yapımcılar, konuşmanın gerçekten Iduna’nın olduğunu doğrulayarak tartışmaya son verdiler. Bölüm 3’te, filmin eş yönetmeni Jennifer Lee bir karar verildiğini doğruladı:

“Hepimiz kesin olarak anlaştık, konuşmanın anne olduğunu söyleyeceğiz.” Bunun yanı sıra, Iduna’nın vokallerini, Elsa’nın kendini keşfine eşlik eden iklimsel müzikal sayı olan “Show Yourself” şarkısına ekledi. Ninniler Elsa ve Anna’nın annesi Frozen 2’nin başında şarkı söylüyor.

Belgeselde ayrıntılı olarak belirtildiği gibi, Elsa’yı çağıran konuşma, filmin üstesinden gelmek için en büyük engellerden biriydi. Elsa’nın duyduğu konuşmanın Iduna olduğunu %100 açık hale getirdiğinde, Frozen 2’nin gizemli ve tartışmalı konularından birini daha halletti.

Frozen 2 Elsa Ses Aktör

Frozen 2 Elsa Ses Aktörü haberini sizlere aktardık. Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini de takipte kalın.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR