Galaxy S20 Lite Fiyatı, S20’den %20 Daha Ucuz Olacak

Bazı piyasalarda Fan Edition olarak görülen Galaxy S20 Lite fiyatı oldukça ucuz olacak. Bunun yanı sıra, telefonun birkaç özelliği de basına sunuldu.

The Elec’ten gelen iddiaya göre, çıkış yapacak olan S20 Lite’nin normal S20’den %20 daha ucuz olacak ve üçlü arka kamera konfigürasyonuna sahip olacak. Samsung Şirketi, telefonu Ekim ayında 750 dolar etiketi altında piyasa sunacak. Daha önceden geçilen Benchmark testlerine göre telefona eşlik edecek olan işlemcinin Snapdragon 865 olması bekleniyor.

Galaxy S20 Lite Fiyat

Samsung Galaxy S20 Lite Fiyatı Özellikleri

Telefonun 8 GB Ram’e sahip olacağı sızdırıldı ancak bu Ram’in üst modele ait olacağını düşünüyoruz. Bu nedenle telefon 6 GB Ram ve 128 GB iç hafızaya sahip olacak gibi gözüküyor. Arka kamera tarafında ise, 12 MP ana sensör, 12 MP ultra geniş açı; 8 MP telefoto ve ona eşlik eden 3x optik yakınlaştırıcı yer alıyor. Ayrıca, telefonun ekranı 120Hz ekran yenileme hızına sahip olacak fakat sadece FHD+ çözünürlükte çalışabilecek. Ekranın uzunluğunun 6.5 inç ile 6.7 inç arasında olması bekleniliyor. Ön kamera ise 32 MP ile özçekim tecrübesi yaşatmayı amaçlıyor.

Galaxy S20 Lite Fiyat

Daha fazla haber için Otağ‘ın Instagram ve Twitter adreslerini takip edin.

Yorumlar

HOŞUNA GİDEBİLİR